Wszystko, co najlepsze czyli maj 2014. Podsumowanie miesiąca

simplicite blog lifestylowy

Niesamowite, ale w tym miesiącu bloga odwiedziło tyle osób, że aż w pewnym momencie zwrócono nam uwagę, że zbyt mocno obciążamy serwer. Nic bardziej mnie nie cieszy niż takie wiadomości :). Dziękuję też bardzo za wiele miłych słów, które dostaję w mailach. Nie ma chyba większej nagrody dla blogera niż fakt, że to co pisze się podoba :).

 

Maj był dla mnie magicznym miesiącem. Wiele nowych pomysłów, nowe projekty, słońce i leżenie na tarasie to doskonała zapowiedź lata. Planujemy troszeczkę wakacje i nie możemy się zdecydować: kilka małych wypadów czy raczej oszczędzać na jeden duży… Najchętniej podróżowałabym wszędzie i ciągle :). Chciałabym też więcej jeździć po Polsce, wiele jest pięknych miejsc, w których nigdy nie byłam, jak Bieszczady czy Mazury chociażby. A jak tam Wasze plany wakacyjne? Pochwalcie się proszę!

 

Wasze ulubione majowe wpisy to:

simplicite_obraz_1

Zawodowa wolność

To był dla mnie bardzo osobisty tekst i długo się wahałam przed jego opublikowaniem, ale Wasze fantastyczne komentarze utwierdziły mnie, że to była słuszna decyzja. Fajnie, że jest nas tak dużo.

Czytaj pełen tekst » 

 

 

mgadzalski2

Minimalizm to życie na własnych warunkach

Ten tekst pisałam długo. Chciałam, żeby zabrzmiał we właściwy sposób, żeby nie zbagatelizować tematu bo w istocie jest on dla mnie ważny i sięga głęboko do podstaw moich życiowych wartości. Dlatego też dziękuję, że przyjęliście go z tak dużym zrozumieniem.

Czytaj pełen tekst » 

 

 

slow-fashion-challenge

Slow Fashion Challenge: 7 ubrań w 7 dni

Ale fajnie, że ten pomysł się Wam spodobał :). Szkoda mi tylko, że nikt nie zdecydował się (albo nic o tym nie wiem) na dołączenie do wyzwania. To naprawdę świetna zabawa.

Czytaj pełen tekst » 

 

 

slow-fashion-challenge-tydzień1_8

Szafa minimalistki. Tydzień 1

To wyzwanie sprawia mi mnóstwo frajdy i porządkuje moją, i tak już w sumie całkiem uporządkowaną szafę. Myślę, że po zakończeniu eksperymentu, dodatkowo połowa zawartości mojej szafy zostanie usunięta. Nowe podsumowanie już w najbliższą niedzielę!

Czytaj pełen tekst » 

 

 

Wasze ulubione instagramowe zdjęcia to:

simplicite-maj

Chyba nigdy wcześniej nie widziałam tak pięknego zachodu słońca nad Warszawą. Drugie zdjęcie zostało zrobione w trakcie sesji do wpisu we współpracy z marką belVitaOdwiedźcie nas na Instagramie. Zapraszamy!

 

Simplicite Newsletter 

Kochani, na koniec przypominam o zapisywaniu się na newsletter! Nic nie tracicie, możecie tylko zyskać. Wysyłam nie częściej niż raz w tygodniu, bonusowo dorzucać tam będę nie publikowane indziej zdjęcia lub teksty, no i są konkursy „bezzadaniowe” :). Wystarczy się zapisać. Żadnego spamu, słowo harcerza!

 

Wartościowy tekst? Podziel się ze znajomymi. Dziękuję!

simplicite

 • łaaa, jak to fajnie usłyszeć, że obciąża się serwer, a nei tylko, że serwer przeciążony : ) gratulacje! już zapisuję się do newslettera : )

  • Na szczęście MM pilnuje serwera i takich tam technicznych spraw, nie do ogarnięcia dla mnie :-) . Dzięki za dołączenie do newslettera, najbliższy w niedzielę :-)

 • Post o zawodowej wolności jest mi bardzo bliski, ale ten o minimalizmie najbardziej dał mi do myślenia.

  • Cieszę się, taki miałam cel. Długo pisałam ten tekst, wracałam do niego i zmieniałam. Mam nadzieję, że finalnie zabrzmiał tak, jak powinien.

 • Z przyjemnoscia zapisze sie na Twojego newslettera. Pozdrawiam Milej kontynuacji Beata

 • Jaga

  napisz proszę skąd są ten trampki czerwone???;):):) Pozdrawiam

  • Jaga, trampki są firmy New Age, dostępne w różnych sklepach internetowych. Niestety, z tego co słyszałam, firma zbankrutowała i te trampki nie będą już dostępne, nad czym bardzo boleję… :(