Katarzyna Kędzierska

katarzyna kędzierska

Cześć, miło Cię widzieć. :) Nazywam się Katarzyna Kędzierska, jestem blogerką, prawniczką i minimalistką. Podobnie jak Leonardo da Vinci wierzę, że prostota jest szczytem wyrafinowania, a najbliższa mojemu sercu jest sztuka prostego życia we wszystkich jego aspektach.🖤

Miejsce, gdzie teraz jesteś to SIMPLICITE – największy polski blog o minimalizmie, który prowadzę nieprzerwanie od 7 lat.  Minimalizm jest dla mnie narzędziem w drodze do wartościowego, świadomego życia. Zarówno ten bardzo praktyczny, w postaci porządkowania przestrzeni wokół siebie, jak i ten w sferze niematerialnej. Od lat praktykuję świecką medytację uważności, jestem trenerką jednego z największych i najlepiej zbadanych programów mindfulness na świecie – MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), obecnie w trakcie certyfikacji (więcej informacji znajdziesz tutaj: MBSR Warszawa).

Jestem właścicielką butikowej kancelarii patentowej w Warszawie, specjalizuję się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych oraz budowaniu wartości marki w czasie. Przez wiele lat byłam aktywnym praktykiem biznesu i przedsiębiorcą. Współtworzyłam jedną z pierwszych w Polsce sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT, którą sprzedałam. Inwestowałam również na rynku nieruchomości.

Dumnie noszę miano filantropki. Przez wiele lat współpracowałam ze Stowarzyszeniem Wiosna, organizatorem akcji Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Obecnie najmocniej angażuję się w akcje pomocy bezdomnym zwierzakom. Mam pod opieką dwa futra: 9-letnią suczkę Nelanię ze Schroniska w Korabiewicach i 2-letniego psa Chewiego, który przyszedł do mnie dosłownie z lasu i przez chwilę był pod opieką Stowarzyszenia Bezdomniaki Żabiowolskie, które staram się wspierać.🖤

 

W 2020 r. ruszył wyjątkowy kurs online budowania szafy kapsułowej Szafa Minimalistki. Mam się w co ubrać!, który przetestowało już kilkaset kobiet!

książka chcieć mniej

W 2020 r. ukazało się II wydanie mojej książki Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce, która stała się bestsellerem jeszcze przed oficjalną datą premiery 4 lata temu.

O blogu

arrow-right Simplicite.pl to największy polski blog o minimalizmie.

SIMPLICITE to sztuka prostego życia. Świadomość i jakość to najważniejsze wartości, które znajdziesz na moim blogu. Pokażę Ci, w jaki sposób mądrze skorzystać z narzędzia, jakim jest minimalizm, aby budować dojrzałe i szczęśliwe życie w każdym jego aspekcie (rozwój osobisty, moda, uroda, kulinaria, wnętrza, podróże). Znakiem rozpoznawczym bloga jest wyjątkowy projekt SZAFA MINIMALISTKI – ubraniowe wyzwanie w postaci capsule wardrobe, gdzie inspiruję i pokazuję ideę minimalizmu oraz slow fashion w praktyce.

nagradzany blog

Blog wielokrotnie nagradzany:

media

Blog w mediach:

Od strony technologicznej (hosting, WordPress, SEO) działanie bloga zapewnia zespół pod marką Opiekun Bloga.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz proszę wiadomość na adres blog@simplicite.pl lub po prostu zostaw pytanie w komentarzu pod postem.