Katarzyna Kędzierska

katarzyna kędzierska

Witaj! Nazywam się Katarzyna Kędzierska, jestem blogerką, prawnikiem, rzecznikiem patentowym, minimalistką. Od 6 lat prowadzę SIMPLICITE, które obecnie jest największym polskim blogiem o minimalizmie.

książka chcieć mniej

W dniu 31 sierpnia 2016 r. miała premierę moja książka Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce. Pozycja ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak i stała bestsellerem jeszcze przed oficjalną datą premiery. W chwili obecnej pracuję nad II wydaniem.

Jestem praktykiem biznesu i przedsiębiorcą. Właścicielką butikowej kancelarii patentowej w Warszawie, specjalizuję się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych oraz budowaniu wartości marki w czasie. Jestem współzałożycielką sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT.

Należę do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Dumnie noszę miano filantropki, wspieram i współpracuję ze Stowarzyszeniem Wiosna, organizatorem akcji Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości. Prywatnie kocham podróże. Skakałam ze spadochronem, wspięłam się na Kanion Colca w Peru, pływałam pod wodospadami w Tajlandii, jeździłam konno na Kubie. Marzę, aby zostać współczesnym Leonardo da Vinci z uwagi na wielość talentów i podobnie jak on wierzę, że prostota jest szczytem wyrafinowania.

 

O blogu

arrow-right Simplicite.pl to największy polski blog o minimalizmie.

SIMPLICITE to sztuka prostego życia. Świadomość i jakość to najważniejsze wartości, które znajdziesz na moim blogu. Pokażę Ci, w jaki sposób mądrze skorzystać z narzędzia, jakim jest minimalizm, aby budować dojrzałe i szczęśliwe życie w każdym jego aspekcie (rozwój osobisty, moda, uroda, kulinaria, wnętrza, podróże). Znakiem rozpoznawczym bloga jest wyjątkowy projekt SZAFA MINIMALISTKI – ubraniowe wyzwanie w postaci capsule wardrobe, gdzie inspiruję i pokazuję ideę minimalizmu oraz slow fashion w praktyce.

nagradzany blog

Blog wielokrotnie nagradzany:

media

Blog w mediach:

Od strony technologicznej (hosting, WordPress, SEO) idealne działanie bloga zapewnia niezawodny zespół pod marką Opiekun Bloga.

Większość zdjęć na blogu jest autorstwa mojego. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, napisz proszę wiadomość na adres blog@simplicite.pl lub po prostu zostaw pytanie w komentarzu pod postem.   Wspieram Stowarzyszenie Wiosna: