Katarzyna Kędzierska

Cześć, miło Cię widzieć. :) Nazywam się Katarzyna Kędzierska, jestem blogerką, prawniczką i minimalistką. Podobnie jak Leonardo da Vinci wierzę, że prostota jest szczytem wyrafinowania, a najbliższa mojemu sercu jest sztuka prostego życia we wszystkich jego aspektach.🖤

Miejsce, gdzie teraz jesteś to SIMPLICITE – największy polski blog o minimalizmie i mindfulness, który prowadzę od 9 lat. Przez jakiś czas nazywano mnie żartobliwie „polską Marie Kondo” i choć się nią nie czuję, to cieszy mnie ogromnie, że z moją pomocą setki tysięcy osób mogły sprawniej odgruzować swoje domy i pozbyć się niechcianego nadmiaru.

Jestem też autorką książek:
– bestsellerowej
Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce i
– najnowszej Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności.

szafa minimalistki

Znakiem rozpoznawczym bloga jest wyjątkowy projekt SZAFA MINIMALISTKI – ubraniowe wyzwanie w postaci szafy kapsułowej, gdzie inspiruję i pokazuję ideę minimalizmu oraz slow fashion w praktyce. Blogowy projekt wyewoluował w narzędzie, jakim jest kurs on-line. Jestem z niego bardzo dumna – ponad pół tysiąca kursantów i 100% zadowolonych uczestników.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: SZAFA MINIMALISTKI.

medytacja

Ważne są dla mnie porządki w domu (minimalizm), ale i porządki w głowie (mindfulness). Od lat praktykuję świecką medytację uważności, jestem certyfikowaną nauczycielką jednego z największych i najlepiej zbadanych programów mindfulness na świecie – MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction).

Więcej informacji znajdziesz tutaj: MBSR Warszawa.

simplicite Katarzyna Kędzierska

Jestem też prawniczką, rzeczniczką patentową, właścicielką butikowej kancelarii patentowej w Warszawie. Specjalizuję się w doradztwie strategicznym w zakresie prawnej ochrony znaków towarowych oraz budowaniu wartości marki w czasie. Współtworzyłam jedną z pierwszych w Polsce sieci biur coworkingowych pod marką COPOINT, którą sprzedałam.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: kancelaria patentowa.

simplicite

Dumnie noszę miano filantropki. Przez wiele lat współpracowałam przy akcji Szlachetna Paczka. Teraz najmocniej angażuję się w akcje pomocy bezdomnym zwierzakom. Mam pod opieką dwa futra: 9-letnią suczkę Nelanię ze Schroniska w Korabiewicach i 2-letniego psa Chewiego, który przyszedł do mnie z lasu, dosłownie.:)

O blogu
lat istnienia SIMPLICITE
0
unikalnych użytkowników / mies.
0
odsłon od początku istnienia
0

SIMPLICITE to Sztuka Prostego Życia.

SIMPLICITE to świadomy minimalizm.

SIMPLICITE to jakość w każdym aspekcie życia.

SIMPLICITE to porządek w domu i w głowie.

Mój adres to blog@simplicite.pl

Blog w mediach:

Moje inicjatywy
Katarzyna Kędzierska inicjatywy
szafa minimalistki

SZAFA MINIMALISTKI

mbsr

MBSR

MBSR | Najpopularniejszy na świecie i najlepiej zbadany kurs redukcji stresu w oparciu o mindfulness, prowadzony przez certyfikowaną nauczycielkę medytacji.

Cała baza wiedzy w jednym miejscu – wyjątkowe kursy, grupy medytacyjne, praktyczne e-booki i webinary mojego autorstwa.

Kancelaria patentowa

Butikowa kancelaria patentowa.

Od strony technologicznej (hosting, WordPress, SEO) działanie bloga zapewnia zespół pod marką HashMagnet.