Wyzwanie Minimalistki #5 oraz nowość – zeszyt ćwiczeń Domowy minimalizm w praktyce!

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do udziału w 5 edycji Wyzwania Minimalistki! Tegorocznym hasłem jest: odpowiedzialne pozbywanie się rzeczy. Przygotowałam również dodatkowe, wyjątkowo pomocne narzędzie: zeszyt ćwiczeń o nazwie Domowy minimalizm w praktyce. (więcej…)

Czytaj dalejWyzwanie Minimalistki #5 oraz nowość – zeszyt ćwiczeń Domowy minimalizm w praktyce!

Wiosenna Metamorfoza czyli Wyzwanie Minimalistki #4!

 

Nareszcie! Z ogromną przyjemnością zapraszam Was do udziału w Wyzwaniu Minimalistki! Uwierzycie, że to już 4 edycja? Dokładnie 3 dni zostały do astronomicznego początku wiosny, zatem i wyzwanie może się odbyć tylko pod jednym hasłem: Wiosenna Metamorfoza! (więcej…)

Czytaj dalejWiosenna Metamorfoza czyli Wyzwanie Minimalistki #4!

Witajcie w lepszym życiu…

 

… tak swój tekst podsumowujący Wyzwanie Minimalistki nazwała Agnieszka, jedna z Uczestniczek. Teraz, gdy wyzwanie dawno się skończyło, postanowiłam na spokojnie usiąść i poczytać o Waszych przemyśleniach z czasu wyzwania, no i spisać również własne wnioski i podsumowania. (więcej…)

Czytaj dalejWitajcie w lepszym życiu…

Wyzwanie Minimalistki #3! W 21 dni do prostszego życia

 

Dokładnie rok temu, z pewną dozą nieśmiałości, ruszałam z pierwszą edycją Wyzwania Minimalistki. Wasz odzew i zapał mnie zaskoczył tak pozytywnie! Pół roku temu, do drugiej edycji przystąpiło jeszcze więcej osób, zdecydowanych upraszczać i zmieniać na lepsze swoje życie. Nadszedł czas na trzecią edycję. Chętni na nowe wyzwania? :)

(więcej…)

Czytaj dalejWyzwanie Minimalistki #3! W 21 dni do prostszego życia