Szafa Minimalistki. Marzec. Tydzień 2. Wiosenna Wyprzedaż!

 

Zapraszam Was na kolejny ubraniowy przegląd tygodnia w wersji 7 ubrań w 7 dni. Dodatkowo, wreszcie zmobilizowałam się do wystawienia na sprzedaż nieużywanych ubrań i butów z mojej szafy. Czekały wystarczająco długo, a ja wreszcie czuję ulgę, że zrobiłam krok do przodu.

 

(więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Marzec. Tydzień 2. Wiosenna Wyprzedaż!

Szafa Minimalistki. Marzec. Tydzień 1. Signature look

Dokładnie tak, jak zapowiadałam w wiosennej ramówce blogowej, dziś zapraszam Was na ubraniowy przegląd tygodnia w wersji 7 ubrań w 7 dni. Dodatkowo, postanowiłam wzbogacić wpis o pierwsze wskazówki, jak zbudować swoją idealną szafę. Ciekawi?

(więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Marzec. Tydzień 1. Signature look

Szafa Minimalistki. Tydzień przed-wakacyjny

Szczęśliwie, dokładnie tak jak zapowiadałam, jedziemy z MM na grudniowe wakacje! Jestem bardzo podekscytowana (chociaż jeszcze do mnie nie dotarło chyba, że we wtorek wsiadam do samolotu) i moje myśli krążą już powoli wokół pakowania kostiumu kąpielowego :). Dawno już też nie byłam na tak długiej wyprawie. W sumie od czasu zeszłorocznego wyjazdu na Kubę, to pierwszy raz, gdy wyjeżdżam na ponad 2 tygodnie. Dlatego też, nie byłabym w stanie przygotować grudnia w wersji capsule wardrobe. Stąd też powrót do starego, dobrego systemu 7 ubrań w 7 dni… A potem Szafa Minimalistki w Tajlandii!

(więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Tydzień przed-wakacyjny

Szafa Minimalistki. Tydzień 21

 

Może się nie zorientujecie, że w zeszłym tygodniu zapowiedziałam, że Szafy Minimalistki nie będzie? Zupełnie pomieszały mi się daty w kalendarzu i nowości będą, a jakże, ale w przyszłym tygodniu (już się lekko stresuję, czy się Wam spodoba). Zapraszam więc na chyba ostatnie (w tej formie!) zestawienie Szafy Minimalistki z ostatniego tygodnia. (więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Tydzień 21

Szafa Minimalistki. Tydzień 20

 

Jeśli jest tu ktoś, kto czekał na moją wpadkę ;), to w tym tygodniu właśnie taką znajdzie. To był trudny tydzień, trochę dałam ciała… Z reguły szybko, ale starannie planuję z góry ubrania na dany tydzień, ale na ten machnęłam trochę ręką i stwierdziłam, że jakoś to będzie. Z bardzo chorym psem u boku nie chciało mi się też ubierać szczególnie fantazyjnie, zwłaszcza że przyszłym tygodniu szykuje się sporo wyjść i wyjazdów. Cóż, może jednak nie tak najgorzej wyszło… (więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Tydzień 20

Szafa Minimalistki. Tydzień 19

Kolejny tydzień za mną. Wbrew, jak się okazało, pogodzie, już na poważnie wymieniłam swoje rzeczy na te jesienne. Dlatego też częściej będą pojawiać się w zestawieniach nowe rzeczy. Oczywiście niekonieczne nowe w mojej szafie, ale nowe w zestawieniach. W tym tygodniu mam też dla Was mały bonus – 8 zestawienie, z tych samych ciuchów oczywiście :).

(więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Tydzień 19

Szafa Minimalistki. Tydzień 18

 

Szczerze mówiąc, obawiałam się czy uda mi się przygotować Szafę w tym tygodniu. Niestety, przeziębiłam się dość mocno i większość tygodnia spędziłam w łóżku i na kanapie pod kocem, w dresie i z zupełnie niewyjściowym i całkowicie niefotogenicznym wyglądem. Koniec końców, zdjęcie udało mi się zrobić tylko w czwartek, sobotę i niedzielę. Pozostałe zestawienia sfotografowaliśmy z MM w sobotę, także tym razem można je traktować jako propozycje podania, jak na opakowaniu zupy w proszku ;). (więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki. Tydzień 18

Szafa Minimalistki w Paryżu!

No wiem, wiem, byliśmy w Paryżu zaledwie dwa dni, ale nie mogłam się powstrzymać przed zatytułowaniem tak wpisu ;). Poza tym, po lekturze Paryskiego Szyku, próbowałam wdrożyć w życie znalezione zestawienia. Nie mam niestety białych jeansów (pozbyłam się tych, co miałam, ponieważ były za duże) więc zestawienia są ze zwykłymi/niebieskimi jeansami. Starałam się za to wykorzystać te klasyczne elementy stylu francuskiego, czy też paryskiego, takie jak balerinki, sztyblety, trencz, gładki sweter, koszulka w paski czy też męski zegarek. Ciekawa jestem, czy się Wam spodoba.

(więcej…)

Czytaj dalejSzafa Minimalistki w Paryżu!