Newsletter

Cześć! Postanowiłam całkowicie wycofać się z obecności w mediach społecznościowych. Zero aktualizowania Instagrama. Zero postów na Facebooku. Nie chcę już dokładać swojej cegiełki do tego, jakże przebodźcowanego szybką treścią, świata. Żegnajcie sociale!

Naprawdę bardzo, ale to bardzo chciałabym tak napisać, i żeby była to prawda. Na razie prawda jest taka, że… jestem za dużym cykorem. Zwyczajnie boję się, że bez stałej obecności w mediach społecznościowych, informowaniu o nowym tekście na blogu, stracę moją społeczność. Być może moje obawy są na wyrost, ale gdy ostatnio zrobiłam szybką ankietę na Instagram Stories, zdecydowana większość osób napisała, że odwiedza bloga tylko po „zajawce” na Instagramie.

Nie mam jeszcze wystarczającej odwagi, żeby wyemigrować zupełnie ze świata Instagrama i Facebooka, ale… mogę zrobić kolejny kroczek. Liczę na to, że ograniczenie obecności w socialu da mi potrzebny czas i energię na tworzenie unikalnych treści do newslettera właśnie, który to przeszedł swoistą mini-rewolucję w ostatnim czasie.

Mój newsletter to teraz tak naprawdę… 4 różne newslettery tematyczne.🖤

Stwierdziłam, że poruszam na blogu różne tematy, i choć dla mnie są one połączone jedną myślą, to jednak nie wszyscy muszą interesować się wszystkim. Chciałabym bardzo dopasować jakość i tematykę wysyłanych przeze mnie newsletterów jak najlepiej do Twoich osobistych preferencji. Dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka opcji.

Zapisując się na newsletter możesz swobodnie wybrać, który temat Cię interesuje. Każda z grup będzie otrzymywać zupełnie różne, tematyczne newslettery. Możesz zapisać się do jednej, kilku lub wszystkich grup. Pamiętaj też proszę, że w każdej chwili możesz się wypisać bez żadnego problemu.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, chcę, żebyś wiedziała/wiedział, że Subskrybenci newslettera to grono najbliższych mi Czytelników bloga. Dziękuję Ci pięknie za to zaufanie.🖤

K.