Simplicite
Newsletter

Cześć! Dokładnie 20 lutego 2022 całkowicie wycofałam się z obecności w mediach społecznościowych. Postanowiłam, że nie chcę już dokładać swojej cegiełki do, przebodźcowanego szybką treścią, świata. Dlatego najwięcej uwagi przekierowuję teraz na tworzenie treści na blogu oraz na NEWSLETTER.

Mój newsletter to teraz tak naprawdę… 4 różne newslettery tematyczne.🖤

Ty Wybierasz

Poruszam na blogu różne tematy, i choć dla mnie są one połączone jedną myślą, to jednak nie wszyscy muszą interesować się wszystkim. Dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka opcji wg Twoich osobistych preferencji.

1. Szafa Minimalistki to newsletter o tematyce związanej z ubieraniem się, slow fashion czy budowaniem szafy kapsułowej.

2. Medytacja to newsletter z informacjami o mindfulness, grupie medytacyjnej i innych kursach, które prowadzę.

3. Minimalizm i proste życie to grupa, do której raz w miesiącu trafia odcinek Serialu o prostym życiu – bonusowy tekst, którego nie ma i nie będzie na blogu. Są to głębsze i bardziej osobiste treści, którymi się dzielę.

4. Blogowe powiadomienia to e-mail, który dostaniesz tylko, gdy opublikuję nowy tekst na blogu, z linkiem do niego. Żadnych reklam, żadnego spamu.

Zapisując się na newsletter powyżej możesz swobodnie wybrać, który temat Cię interesuje. Każda z grup będzie otrzymywać zupełnie różne, tematyczne newslettery. Możesz zapisać się do jednej, kilku lub wszystkich grup. Pamiętaj też proszę, że w każdej chwili możesz się wypisać bez żadnego problemu.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, chcę, żebyś wiedziała/wiedział, że Subskrybenci newslettera to grono najbliższych mi Czytelników bloga. Dziękuję Ci pięknie za to zaufanie.🖤

K.