Newsletter

Cześć! Chcę całkowicie wycofać się z obecności w mediach społecznościowych. Nie chcę już dokładać swojej cegiełki do tego, jakże przebodźcowanego szybką treścią, świata. Dlatego najwięcej uwagi przekierowuję teraz na tworzenie treści na blogu oraz na NEWSLETTER.

Mój newsletter to teraz tak naprawdę… 4 różne newslettery tematyczne.🖤

Stwierdziłam, że poruszam na blogu różne tematy, i choć dla mnie są one połączone jedną myślą, to jednak nie wszyscy muszą interesować się wszystkim. Chcę dopasować jakość i tematykę wysyłanych przeze mnie newsletterów jak najlepiej do Twoich osobistych preferencji. Dlatego przygotowałam dla Ciebie kilka opcji.

 

1. Szafa Minimalistki to regularnie (raz w tygodniu lub raz na dwa tygodnie) wysyłany newsletter o tematyce związanej z ubieraniem się, slow fashion czy budowaniem szafy kapsułowej.

2. Medytacja to newsletter wysyłany raz w miesiącu z informacjami o mindfulness, grupie medytacyjnej i innych kursach, które prowadzę.

3. Minimalizm i proste życie to grupa, do której raz w miesiącu trafia bonusowy tekst, którego nie ma i nie będzie na blogu. Są to głębsze i bardziej osobiste treści, którymi się dzielę.

4. Blogowe powiadomienia to e-mail, który dostaniesz tylko, gdy opublikuję nowy tekst na blogu, z linkiem do niego. Żadnych reklam, żadnego spamu.

 

Zapisując się na newsletter powyżej możesz swobodnie wybrać, który temat Cię interesuje. Każda z grup będzie otrzymywać zupełnie różne, tematyczne newslettery. Możesz zapisać się do jednej, kilku lub wszystkich grup. Pamiętaj też proszę, że w każdej chwili możesz się wypisać bez żadnego problemu.

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, chcę, żebyś wiedziała/wiedział, że Subskrybenci newslettera to grono najbliższych mi Czytelników bloga. Dziękuję Ci pięknie za to zaufanie.🖤

K.