Spis treści

Simplicite Newsletter sprawdź dlaczego warto

Cześć!

 

Nazywam się Katarzyna Kędzierska, tworzę i dzielę się sztuką prostego życia.🖤 Witam Cię serdecznie na moim blogu. SIMPLICITE to największy polski blog o minimalizmie, gdzie wiodącym tematem jest prostota w wielu aspektach życia materialnego i duchowego, prywatnego i zawodowego.

Przez 8 lat prowadzenia bloga napisałam dziesiątki darmowych tekstów propagujących minimalizm i pomagających wdrożyć go w życie wedle potrzeb. Poniżej znajdziesz poręczną mapę czego i gdzie możesz szukać. Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie przydatne i ułatwi poruszanie się po blogu.

 

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych tematów na blogu stał się projekt SZAFA MINIMALISTKI, w ramach którego pomogłam w porządkach w szafie dziesiątkom tysięcy osób. Całą swoją wiedzę i narzędzia w temacie porządkowania i budowania wymarzonej szafy zebrałam w kursie online: www.SzafaMinimalistki.pl

O minimalizmie napisałam też bestsellerową książkę pod tytułem CHCIEĆ MNIEJ. MINIMALIZM W PRAKTYCE, której II wydanie ukazało się w zeszłym roku nakładem wydawnictwa Znak.

Zaś dla wszystkich osób, które są na samym początku drogi, przytłoczone nadmiarem i bałaganem przygotowałam ultra praktyczny (i krótki!) Zeszyt Ćwiczeń DOMOWY MINIMALIZM W PRAKTYCE, który pomaga w odgruzowaniu się, pozbyciu się nadmiaru od razu, i w ramach którego dosłownie prowadzę za rękę w porządkach.

Jestem przekonana, że we współczesnym świecie minimalizm jako narzędzie jest doskonałą odpowiedzią na chaos, przesyt i konsumpcję rozbuchaną do granic możliwości.

Spis treści