Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Mój kurs budowania szafy kapsułowej Szafa Minimalistki. Mam się w co ubrać! już w sprzedaży!

Wiem, że wiele osób myślało, że ten dzień nigdy nie nadejdzie. ;) Pierwszy raz chęć przygotowania takiego kursu ogłosiłam na blogu, o zgrozo, 4 lata temu. 4 lata! Wiele stanęło na przeszkodzie, też w moim życiu wszystko się przemeblowało, ale przede wszystkim miałam poczucie, że potrzebuję czasu na dopracowanie koncepcji, bo od samego początku wiedziałam, że ten kurs to będzie COŚ INNEGO.

Jak wiesz, moją ubraniową tajemnicą, dzięki której zawsze mam się w co ubrać, jest tak zwana capsule wardrobe czyli inaczej szafa kapsułowa czy szafa kapsułkowa. Niewiele osób wie, że jest to relatywnie stary wynalazek. Capsule wardobe nie wymyślono w czasach instagrama czy pinteresta, a na taki pomysł wpadła w latach 80-tych ubiegłego wieku brytyjka Susie Faux. Koncepcja szafy kapsułowej przeniknęła do kultury masowej kilka lat później, gdy kolekcję w stylu capsule wardrobe stworzyła amerykańska projektantka Donna Karan, która w wywiadzie powiedziała jedno zdanie, które szczególnie zapadło mi w pamięć i stało się moim motto przy przygotowywaniu kursu:

Garderoba kobiety nie powinna być bardziej skomplikowana, niż jej życie.

Nie wiem, jak u Ciebie, ale moje życie bywa momentami wystarczająco skomplikowane, żebym jeszcze musiała się potyczkować z ubraniami. :) Całe swoje wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę włożyłam w kurs, żeby jak najwięcej osób mogło z tego skorzystać w łatwy, choć wymagający pracy sposób. Będę ogromnie wdzięczna, jeśli zdecydujesz się mi zaufać i pracować ze mną w kursie.♥

Co to za kurs?

Szafa Minimalistki. Mam się w co ubrać! to kurs budowania capsule wardrobe czyli tzw. szafy kapsułowej.  Na blogu od 6 lat piszę właśnie o budowaniu szafy kapsułkowej, pokazując swoją drogę od zera (czyli paradoksalnie szafy pełnej ciuchów) do ubraniowej minimalistki bez kompromisów. :) Koncepcja capsule wardrobe jest relatywnie prosta, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach i rozumiem, że mimo najszczerszych chęci nie każdy potrafi powtórzyć moją drogę tylko bazując na inspiracji. Dlatego w kursie sposób budowania szafy kapsułowej „rozwaliłam” niejako na części pierwsze i na porządne narzędzia – ŻADNYCH banałów, truizmów i ogólników, przyrzekam. Same konkrety!

Kurs dostępny jest w wersji online. To oznacza, że wykupując kurs otrzymujesz dostęp do dedykowanej platformy online, gdzie uczysz się ode mnie w strukturze podzielonej na klarowne moduły i lekcje. Masz dostęp do nagrań audio wspieranych graficznymi planszami, nagrań wideo, planerów i arkuszy pracy do ściągnięcia, bonusowych e-booków i dodatkowych treści. Dodatkowo przygotowałam 2 tematyczne spotkania online na żywo, gdzie będziesz mogła/mógł zapytać mnie o co chcesz i dostaniesz dodatkową wiedzę. Gdyby tego było mało, jeszcze zapraszam Cię do zamkniętej grupy kursowej na Facebooku, gdzie będę na bieżąco wspierać, pomagać, dopingować, uczyć i rozwiewać ewentualne wątpliwości. Jest to pierwsza edycja kursu i traktuję ją wyjątkowo. Co to oznacza?

Tylko teraz możesz kupić kurs w najniższej cenie,

jaka kiedykolwiek będzie dostępna.

Tylko teraz możesz kupić kurs bez czasowych limitów.

Kupujesz raz, korzystasz zawsze.

Tylko teraz będziemy pracować w kameralnej grupie, dlatego że

w sprzedaży dostępna jest ograniczona liczba kursów!

UWAGA! Sprzedaż kursu trwa tylko

do północy w niedzielę, 20 września!

Konkrety, które da Ci kurs

Ze mną stworzysz swoją szafę marzeń. Będzie spójna, uporządkowana, sięgając do niej co rano zobaczysz gotowe zestawy ubrań, które lubisz nosić i w których świetnie się czujesz. Szafę, dzięki której nie będziesz marnować czasu, a ubrania wybierzesz z uśmiechem i zamkniętymi oczami. Mam się w co ubrać! Brzmi dobrze? Zapewniam, że po przerobieniu kursu i ćwiczeń w nim zawartych zaoszczędzisz CZAS, ENERGIĘ i PIENIĄDZE, ponieważ:

Dowiesz się w czym wyglądasz dobrze.

Przestaniesz kupować przypadkowe ubrania.

Twoje ubrania będą do siebie pasować.

Zoptymalizujesz (niekoniecznie zminimalizujesz!) liczbę ubrań.

Stworzysz zestawy dopasowane do Twojego stylu życia​.

Polubisz swój wygląd. ♥

Pamiętaj proszę, że kurs online to nie jest książka, którą przeczytasz i rzucisz w kąt. Kurs to porządny warsztat wypełniony narzędziami, zadaniami i ćwiczeniami. Wymaga wysiłku. Nie będę Cię oszukiwać, że samo się zrobi, bo nie zrobi, ale gwarantuję efekt w postaci MAM SIĘ W CO UBRAĆ!

Co znajdziesz w kursie?

15 konkretnych lekcji

3 merytoryczne moduły + moduł wprowadzający i moduł bonusowy

3h nagrań audio i wideo

24 arkusze pracy i planery

Webinar (1h/na żywo) na temat zakupów do szafy kapsułowej i zbierania inspiracji

Webinar (1h/na żywo) na temat indywidualnych problemów i wątpliwości związanych z budowaniem szafy kapsułowej

Premierowy e-book Zatroszcz się o swoje ciało. Samowspółczucie w praktyce autorstwa psycholożki i psychoterapeutki Malwiny Huńczak

E-book Co to za materiał? Poradnik materiałoznawstwa odzieżowego

E-book Jak dbać o…? Prosta pielęgnacja ubrań

Interaktywna gra Slow Fashion Sudoku

Zamkniętą grupę kursową na FB

Czego NIE znajdziesz w kursie?

Wiem, że teraz na rynku jest już sporo treści na temat budowania szafy kapsułowej, ale wciąż mam poczucie, że ten temat jest traktowany po macoszemu i operuje ogólnikami, albo opiera się na analizie kolorystycznej i stylistycznych sztuczkach. I to było moje wyzwanie – przełamać schematy i dać narzędzia, mnóstwo narzędzi do ich zmiany. Wiem, że to zabrzmi niezbyt skromnie, ale do diaska, precz z fałszywą skromnością – wiem, że mi się udało, a mój kurs działa.

Czego nie znajdziesz w kursie? Poniżej szersze wyjaśnienie, ale przede wszystkim chcę podkreślić, że w kursie NIE ma mojej szafy i moich ubrań. Po pierwsze, swoją capsule wardrobe pokazuję od lat na blogu za darmo. Po drugie, w kursie pracujemy nad Twoją szafą, Twoimi ubraniami i Twoim sposobem ubierania się. 

W kursie nie znajdziesz też:

  • ANALIZY TYPÓW KOLORYSTYCZNYCH. Sztywne trzymanie się analizy kolorystycznej bywa ograniczające, zabija kreatywność i poczucie własnego stylu, a dla chętnych doskonałe treści na temat analizy są w internecie za darmo, najlepsze u Marii z bloga Ubieraj się klasycznie.

  • ANALIZY TYPÓW SYLWETEK. Nasze ciała są piękne takie, jakie są i wcale nie musimy korygować strojem rzekomych niedoskonałości. Kurs jest ciałopozytywny w dobrym tego słowa znaczeniu. Nie namawiam jak dobić do „idealnego” modelu, rozmiaru czy typu sylwetki.

  • KONKRETNYCH WYTYCZNYCH, CO MASZ NOSIĆ. Nigdy nie powiem, że masz mieć w szafie jeansy, białą koszulę i małą czarną. W kursie stworzycie konkretne zestawienia ubrań dopasowanych do Ciebie i Twojego stylu życia.

Uff, może już skończę, bo rozpisałam się jak szalona, ale naprawdę wierzę w to, co przygotowałam i będę ogromnie wdzięczna, jeśli mi zaufasz i zechcesz spróbować. Jeszcze więcej informacji znajdziesz tutaj: https://szafaminimalistki.pl/.

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments