Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Szafa Minimalistki – moje codzienne zestawienia i zapowiedź kursu!

 

Dziś przygotowałam dla Was garść moich codziennych zestawień, a w zamian chcę Was zapytać o coś bardzo dla mnie ważnego.

 

Moja szafa teraz a wcześniej

 

Na początek słowo wyjaśnienia. Po pierwsze, nie zamierzam (chyba) wybierać sobie żadnej „oficjalnej” listy ubrań do jesiennej czy zimowej capsule wardrobe. Doszłam już bowiem do tego magicznego momentu, w którym moje WSZYSTKIE ubrania to jedna wielka szafa kapsułkowa. :) Nie muszę, a w zasadzie już chyba nie chcę wybierać ubrań, bo właściwie od 2 lat polega to wyłącznie na odłożeniu kilku czysto letnich rzeczy na dno szafy, gdy przychodzi jesień i odwrotnie, a większość moich ubrań i tak jest całoroczna.

 

Po drugie, nie czuję już żadnej potrzeby wprowadzania znaczących zmian do szafy czy wypracowywania kolejnych narzędzi. Gdy przypomnę sobie swoje odczucia z czasów zanim rozpoczęłam projekt Szafa Minimalistki, aż nie mogę uwierzyć, jak wiele się zmieniło. Przede wszystkim, ubrania są teraz moim sprzymierzeńcem. :) Nie walczę ze swoją szafą, nie wkurzam się, że nie mam w co się ubrać, nie wydaję mnóstwa kasy na niepotrzebne ubrania. Czasami sobie poeksperymentuję z wyglądem z przyjemnością, a czasami na długie tygodnie korzystam z wypracowanych uniformów. I tak też było w ciągu ostatniego miesiąca. Dużo pracy, sporo wyjazdów, remont – to wszystko zajmowało mi wystarczająco dużo czasu, żeby jeszcze przejmować się ubraniami. :)

 

Kurs online: (Twoja) Szafa Minimalistki?

 

Od dawna intensywnie myślę o tym, żeby swoje doświadczenia, narzędzia i wypracowane metody zebrać w całość. Powód jest bardzo prosty – regularnie dostaję od Was mnóstwo pytań, których większość sprowadza się do jednego podstawowego: jak wreszcie mieć się w co ubrać? W takich sytuacjach odsyłam zawsze do archiwum tekstów z cyklu Szafa Minimalistki, ale zdaję sobie sprawę, jaki to jest ogrom treści. Wiem też, że jakiegoś MILIONA rzeczy jeszcze nigdy nie opisałam, albo ledwie dotknęłam. :) Za każdym razem, gdy do tego siadam, łapię się na blokadach. Myślałam o książce, ale to jest ten rodzaj treści, który trzeba POKAZAĆ, a nie opisać. I stąd pomysł na popularny ostatnio kurs online. Wydaje mi się, że połączenie treści pisanej z materiałem wideo i dodatkowymi narzędziami to właśnie TO właściwe rozwiązanie. Ale. 

 

I tu powstaje zasadnicze pytanie – robić? Tak długo się już nad tym zastanawiam, że aż mnie to zmęczyło. ;) I wtedy pomyślałam: hej, może po prostu zapytaj? No więc pytam. :) Napiszcie mi proszę, czy taki kurs byłby dla Was pomocny i, co oczywiste, czy byłybyście chętne za niego zapłacić. Nie chcę robić czegoś, co będzie „sztuką dla sztuki”. Chciałabym, żeby było to narzędzie maksymalnie praktyczne, prowadzące za rękę krok po kroku od bałaganu i porannego wkurzenia do harmonii i poczucia „tak! mam się w co ubrać!”. Dlatego też przygotowałam specjalny newsletter, na który można się zapisać za pomocą formularza poniżej.

 

Droga Czytelniczko, jeśli jesteś potencjalnie zainteresowana kursem, zapisz się proszę na tę listę. Nie będę Ci wysyłać absolutnie żadnego spamu, a jedynie informacje powiązane wyłącznie z kursem (jeśli zacznę go tworzyć). Oczywiście, samo zapisanie się na newsletter absolutnie do niczego Cię nie obliguje.

Dziękuję z góry!

 

 

Szafa Minimalistki – moje codzienne zestawienia

 

 

jeansy – Mango

sweter – La Redoute

kurtka – Cubus

sztyblety – Eden

szal – Piumo

torba i pasek – Calvin Klein

Na spotkaniu „Czy minimalizm w modzie jest możliwy” w Bielsku-Białej.

 

sukienka – Simple (przerobiona u krawcowej)

buty – Zurbano

 

sweter – La Redoute

jeansy – COS

kurtka – Elementy

sztyblety – 7mil

zegarek – Daniel Wellington

szal – Piumo

 

Bolerko, które mam na sobie to prototyp. Napiszcie proszę, czy się Wam podoba.

Obiecałam, że przekażę info zwrotne czy produkować czy nie. :)

 

koszulka – Greenpoint (nie polecam)

spodnie wełniane – Elementy

bolerko – Piumo

sztyblety – 7 mil

 

jeansy – COS

koszula – James Button

sweter – z szafy MM (łaty doszyte)

buty – HM Premium

torba – Calvin Klein

bluzka – Esprit

jeansy – COS

buty – HM Premium

torba – Calvin Klein

 

spodnie – Elementy

sweter – z szafy MM

sztyblety – 7mil

 

spodnie, kurtka – Elementy

tenisówki – Lacoste

koszulka – Massimo Dutti

 

jeansy – COS

koszula – James Button

szpilki – Zara

 

Aha, zapomniałabym na  śmierć. :) Ogłaszam też MINI KONKURS na ewentualną nazwę dla kursu online! Moja robocza brzmi: Twoja Szafa Minimalistki. Jak już zawsze mieć w co się ubrać!, ale nie czuję jej do końca… Czekam na Wasze propozycje, a najlepszą z nich nagrodzę dostępem do kursu (jeśli powstanie) lub egzemplarzem mojej książki z autografem (do wyboru). :) Dzięki wielkie z góry!

 

Z absolutną niecierpliwością (chyba jak nigdy wcześniej!) czekam na wszystkie Wasze komentarze i uwagi! :)

 

Sprawdź Także

0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
96 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments