Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Jak wyglądała moja Szafa Minimalistki w czerwcu 2026?

Zgodnie z nową, świecką tradycją, zapraszam Cię na przegląd tego, co najczęściej nosiłam w czerwcu (zestawienie z maja znajdziesz tutaj, a z kwietnia tutaj).

Czerwiec zaczęliśmy krótkim wypadem nad jezioro. Proste, drewniane domki, wspólna kuchnia, świetlica i automaty – zupełnie jak w czasach mojego dzieciństwa. :) Reszta czerwca upłynęła na codziennościach – pracy, wypadach na działkę, zwykłe, niezwykłe życie. :)

A Twoje?

PS Myślę o zrobieniu kolejnej edycji „Rzuć wyzwanie swojej szafie! 7 ubrań w 7 dni” tak, jak w zeszłym roku. Są tu chętni??? :)

Szafa Minimalistki®

Porządnie ogarnij szafę.
Bez ściemy.
Bez zbędnych zakupów.

Zestawienia z ostatniego miesiąca:

Birthday girl. ♡

  • sukienka lniana – Reserved
  • buty – Etape
  • torebka – DIY

Zajęcia w letnich edycjach kursów MBSR.

  • koszulka – Zara Man
  • spodnie – HM
  • buty – Etape

Codziennie :)

  • koszulka – Mohito
  • spodnie – Reserved
  • buty – Etape

Ten kombinezon to jedna z moich ulubionych letnich rzeczy.

  • kombinezon lniany – Reserved
  • buty – Etape
  • torba – DIY

Na spacer z Czułkiem.

  • koszulka – Zara Man
  • spodenki – z lumpeksu
  • buty – Etape

Codziennie. :)

  • koszulka – Mohito
  • jeansy – HM
  • buty – Etape

Najzwyczajniej. Domki nad jeziorem. :)

  • koszulka – Zara Man
  • spodenki – z lumpeksu
  • bluza – z szafy mojego Chłopaka

Codziennie. :)

  • koszula – Bazee
  • spodnie – z szafy mojego Chłopaka
  • buty – Ryłko

Codziennie. :)

  • koszula lniana – Bazee
  • spodnie – Reserved
  • buty – Etape
  • torebka – DIY

Koniec roku szkolnego. ;)

  • koszulka – Outhorn
  • spodnie – Reserved
  • buty – Etape
  • torebka – DIY

𓂃𓂃𓂃

Na koniec mam ogromną prośbę o coś może nietypowego, ale stałe Czytelniczki i stali Czytelnicy doskonale wiedzą, o co chodzi. Prośba dotyczy niekomentowania mojego wyglądu jako takiego (chodzi mi tu zarówno o nieproszone uwagi, krytykę, jak i o komplementy). Chciałabym pokazać, że można rozmawiać o ubraniach, niekoniecznie komentując wygląd osoby, która te ubrania nosi. Spróbujmy skupić się na samych zestawieniach, połączeniach ubrań czy uwagach/problemach/radościach płynących z budowania szafy kapsułowej jako takiej. Z góry pięknie dziękuję. :)

To co, weźmiesz udział w wyzwaniu??? :)

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy