Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Jedyne porządki w szafie, jakich potrzebujesz

Ruszamy! Aż trudno uwierzyć, że to już piąta (!) edycja kursu Szafa Minimalistki. Przez cztery poprzednie edycje kurs przerobiło PONAD PÓŁ TYSIĄCA OSÓB, a wszystkie, które wypełniły anonimową ankietę pokursową poleciłyby go dalej. To prawdziwe 100% SATYSFAKCJI. Jestem dumna z tego kursu i z radością zapraszam do kolejnej jego edycji.

Kurs to porządne, kompleksowe narzędzie, gdzie prowadzę za rękę przez zmiany w szafie. Odkryjesz na nowo siebie i swoją szafę, pochylimy się nad Twoimi przekonaniami dotyczącymi ciała i wyglądu oraz zbudujemy funkcjonalną i piękną szafę. Twoją osobistą szafę, na miarę Twoich potrzeb.

Szafa Minimalistki | 5 edycja kursu online

Sprzedaż OGRANICZONA w czasie. Tylko do 31.10.22r.

Skąd pomysł na taki kurs?

Przez ostatnie osiem lat istnienia projektu Szafa Minimalistki na blogu, pomogłam setkom tysięcy osobom w porządkach w szafie i wdrożeniu narzędzia, jakim jest minimalizm, w drodze do wartościowego życia.

  • Chcę, żeby każdy mógł dowiedzieć się co chce nosić, w czym czuje się najlepiej i poczuć spokój płynący z posiadania uporządkowanej szafy “skrojonej na miarę” swoich potrzeb.
  • Chcę, żeby każdy mógł wydawać mniej na ubrania, dobrze wyglądać, czuć się dobrze w swoich ubraniach. Mieć się w co ubrać.
  • Chcę, żeby każdy mógł spojrzeć na swoją szafę i swoje odbicie w lustrze z satysfakcją (a nawet trochę z dumą).
  • Chcę, żeby mógł powiedzieć, że bardzo lubi siebie, lubi to jak wygląda w ubraniach, które ma, a przez to jest bardziej pewny/pewna siebie, a to pociąga za sobą zmiany w życiu.

I kurs Szafa Minimalistki robi to wszystko. I jeszcze więcej.

Jak wygląda moja Szafa Minimalistki?

Ja tak mam. Spoglądam na moją szafę i swoje odbicie w lustrze z satysfakcją (a nawet trochę z dumą). Zawsze mam się w co ubrać. Wybranie stylizacji na dowolną okazję zajmuje mi chwilę. Nawet pakowanie stało się bardziej przyjemne. Bardzo lubię siebie, lubię to jak wyglądam w ubraniach, które mam, a przez to jestem bardziej pewna siebie, a to pociąga za sobą wiele zmian w życiu. Wiem, w czym czuję się dobrze. Wiem, w czym wyglądam dobrze. Wiem, co chcę komunikować swoim wyglądem.

Twoja wymarzona szafa może wyglądać zupełnie inaczej. Mogą tam być inne ubrania, inne kolory, inne fasony, inny styl. I dobrze, tak ma być! Bo to Twoja szafa i ona ma być tak wyjątkowa, jak Ty!

Szafa Minimalistki to kurs, w którym stworzysz szafę w Twoim stylu, skrojoną na miarę Twoich potrzeb. Szafę, która jest unikalna jak Ty.

  • Będziesz w niej mieć ubrania na każdą okazję i aktywność.
  • Będziesz ich mieć tyle, ile chcesz i potrzebujesz, nie za dużo i nie za mało.
  • Będzie różnorodnie, jak lubisz i jeśli lubisz, ale bez bałaganu.
  • Będziesz sprawnie podejmować decyzje w co się ubrać i nie zmarnujesz pieniędzy na nietrafione zakupy.
  • Będziesz mieć pełną kontrolę nad szafą, ubraniami i zakupami.

Brzmi dobrze?

Dołącz do kursu tylko teraz!

Sprzedaż OGRANICZONA w czasie. Masz czas tylko do 31.10.22r

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
opinie

Poznaj historię Kingi...

„Kurs Szafa Minimalistki to było coś, czego bardzo w życiu potrzebowałam. Myślałam, że kupuję kurs, który pomoże mi ogarnąć garderobę i ułatwi poranny proces wyboru ubrania. Tymczasem otrzymałam znacznie więcej!

Przejście przez cały kurs to nie jest łatwa droga, ale widzę jak ład i spokój wkrada się w moją garderobę, mój styl, moje zakupy, w moje postrzeganie siebie… po prostu w moje życie.

Cieszę się, że zdecydowałam się na zakup kursu (a była to trudna decyzja) i cieszy mnie każdy etap, który w kursie przechodzę (chociaż leją się czasem łzy). Jeszcze długa droga przede mną w kursie, ale nie zamierzam się śpieszyć, tylko delektować każdym krokiem! Taki kurs powinien być przedmiotem obowiązkowym w życiu każdej kobiety! Dziękuję” – napisała mi Kinga w pokursowej ankiecie.

To jedna z historii wielu cudownych kobiet, które poznałam w kursie Szafa Minimalistki. Jestem wdzięczna, że mogłam je poznać, że mi zaufały, bo chcę dawać im narzędzia, które pozwolą żyć pełnią życia.

Pomagam wyeliminować nadmiar, żeby to, co ważne, żywe i piękne mogło wydobyć się na powierzchnię i rozgościć. Chcę, żebyś mogła dowiedzieć się co chcesz nosić, w czym czujesz się najlepiej i poczuła spokój płynący z posiadania uporządkowanej szafy “skrojonej na miarę” Twoich potrzeb.

Żebyś zrobiła jedyne porządki w szafie, jakich potrzebujesz.

Do zobaczenia w kursie?

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments