Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Nowa odsłona Simplicite.pl

zmienilamsiedlaciebie

Witajcie na nowym/starym blogu! Te zmiany czekały bardzo długo i też bardzo były przeze mnie upragnione. W końcu udało mi się oderwać MM od jego licznych projektów w ramach Opiekuna Bloga i zmusić do zajęcia się moim :).

 

Pod koniec sierpnia miną 2 lata, od kiedy zaczęłam prowadzić bloga. Na drobne podsumowania przyjdzie jeszcze czas, ale o zmianie grafiki myślałam już od wielu miesięcy. Bodajże w marcu kupiłam nawet nowy szablon. Jednak, gdy teraz na niego spojrzeliśmy, stwierdziliśmy, że jednak pozostaniemy przy obecnym. Lepsze zło znane, niż nieznane, prawda? ;) Ale pozmienialiśmy sporo. Po wielu bólach, dyskusjach, projektach i kłótniach zmieniło się logo, grafiki, menu, wiele drobiazgów czeka jeszcze na wprowadzenie, ale nie powiem Wam jakich, bo wtedy zwrócicie uwagę na ich brak ;).

 

W tym miejscu, zwłaszcza że padamy na twarz ze zmęczenia dziś, chcę bardzo podziękować MM, który jest dla mnie najlepszym Opiekunem Bloga, jakiego mogłabym sobie wymarzyć i jest absolutnie nieocenioną pomocą. Jeśli też chcecie mieć takiego ładnego bloga, biegnijcie na OpiekunBloga.pl. Takie cuda tylko tam :).

 

Nowa strona jest nadal w fazie testów, będę więc bardziej niż wdzięczna za podsyłanie wszelkich informacji o źle kierujących linkach, ślepych zaułkach i innych pomyłkach. Wytykajcie błędy ile wlezie :). Jak widzicie, nowa wersja jest raczej ewolucją niż rewolucją, mam nadzieję, że korzystanie z bloga będzie nadal łatwe i intuicyjne. Dla porównania i oceny skali zmian, a także aby zachować dla potomności, oto wcześniejsza wersja:

simplicite-pierwsza-wersja

 

Nieskromnie powiem, że niesamowicie mi się podoba Simplicite w nowej odsłonie! A Wam?

 

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
62 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments