Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Zaproszenie na warsztaty… ze mną

 

Dziś krótko. Jak wspominałam wcześniej, z okazji premiery książki przygotowaliśmy z Wydawnictwem Znak kilka niespodzianek, najwyższy czas na kolejną :).

 

W najbliższą środę, 7-go września w Warszawie, o godzinie 18:00 odbędą się warsztaty, na których opowiem Wam, ale i mam nadzieję wspólnie podyskutujemy o tym:

  • jakie są dwa najskuteczniejsze sposoby uporania się z nadmiarem?
  • jak przestać kupować?
  • jak nasze zmysły są oszukiwane, gdy tylko przekroczymy próg sklepu?

 

Poza tym będzie to fantastyczna okazja, żeby się spotkać w kameralnym gronie, porozmawiać i wypić dobrą kawę :). Każdy z Uczestników warsztatu otrzyma również książkę.

 

Zastanawiałam się w jaki sposób rozdać zaproszenia na spotkanie, nie wiem jak duże będzie zainteresowanie z Waszej strony. Dlatego też, jeśli droga Czytelniczko, drogi Czytelniku czujesz, że masz ochotę się ze mną spotkać i masz akurat wtedy czas, napisz w komentarzu poniżej lub bezpośrednio na blog@simplicite.pl maila z odpowiedzią na pytanie, dlaczego chcesz chcieć mniej. Odpowiedzi potraktuję jako możliwość selekcji, gdy zgłoszeń będzie bardzo dużo. W przeciwnym razie, kto pierwszy, ten lepszy :). Na Wasze wiadomości czekam do końca niedzieli.

 

Aha, ważna kwestia. Udział w warsztacie jest naturalnie bezpłatny, a osobom dojeżdżającym spoza Warszawy, wydawnictwo zwraca koszty dojazdu w wysokości do 150 zł.

 

Widzimy się? :)

 

Darmowe fragmenty książki do przeczytania i posłuchania znajdziecie tutaj. Książka w wersji drukowanej dostępna jest m.in. w Empiku (zapewne najwygodniej) i w księgarni znak.com.pl, a w formie ebooka wyłącznie na Woblinku.

 

Za zdjęcie tytułowe bardzo dziękuję Jest Rudo, zostało zrobione w zeszłą środę, podczas fantastycznego premierowego spotkania autorskiego w Warszawie.

 

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments