Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Żyj bardziej! | Letnie chwile pełne uważności 🎥

Gdy tylko czuję, że życia zaczyna mi przeciekać przez palce; gdy nie wiem, jak to się stało, że już lipiec, że już połowa miesiąca, że nie wiem, kiedy mi upłynął ten tydzień, WTEDY ZAWSZE WRACAM DO ZMYSŁÓW.

Wiem, że one mi pomogą, że moje ciało jest mądre, pokaże mi jak na nowo mogę zanurzyć się w życiu, otworzyć na nie, doświadczać go w pełni tak, że wrażenie upływającego szybko życia zniknie, wypełnione bogactwem doświadczenia.

Kocham lato. Kocham wodę. Kocham ciepło. Uwielbiam to światło i ciepłe, letnie wieczory. Nie chcę obudzić się nagle pod koniec sierpnia z wrażeniem, że minęło nie wiem kiedy.

Chcę dbać o doświadczenie.
Chcę być uważna.
Chcę żyć bardziej.
A Ty?

☀️ Medytacje na wakacje ☀️
Letnia Grupa Medytacyjna

Chcę sprawić, żeby to lato było jak na filmie, żeby było niezwykłym doświadczeniem pełnym uważności.

Będziemy medytować z wodą, wiatrem i ogniem! Nad jeziorem, w górach i w lesie. Uruchomimy wszystkie zmysły! Będziemy smakować, wąchać, patrzeć, słuchać i dotykać. Wykorzystamy ten czas maksymalnie!

Gdy myślałam o nagrywaniu filmów, dokładnie taki styl miałam na myśli. Film, który jest jak medytacja, jak uważność. Mam nadzieję, że obejrzenie go sprawiło Ci choć w połowie tyle przyjemności, co mnie jego nagrywanie.

Co myślisz o takim stylu?
Dołączysz do Letniej Grupy Medytacyjnej?

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments