Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

2 lata z Simplicite

 

Jakoś tak się zdarza w moim życiu, że większość ważnych projektów zaczynam w połowie sierpnia lub z początkiem września. Nie robię tego specjalnie, tak wychodzi :).

 

Biuro coworkingowe Copoint otworzyliśmy 1-go września pięć lat temu, moja kancelaria formalnie zaczęła działać z początkiem września dwa lata temu. Także ten blog powstał dwa lata temu, po moim powrocie z Kuby, w sierpniu.

 

Zastanawiałam się, cóż takiego mądrego mogłabym napisać po tych dwóch latach ;) i do głowy przychodzi mi nieodparcie tylko jedna myśl. Nigdy, przenigdy nie sądziłam, że prowadzenie bloga zaprowadzi mnie w to miejsce, w którym obecnie się znajduję. Pisanie było w moim życiu zawsze, ale nigdy nie zakładałam, że będę to robić regularnie i że ktoś będzie chciał to czytać na tak ogromną skalę, jak w chwili obecnej.

 

Wiem, że dla topowych blogerów 60 000 osób wchodzących co miesiąc na bloga to niewiele, ale mnie zadziwia to niezmiennie każdego dnia. Jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Czytaliście to już pewnie nie jeden raz i na niejednym blogu, ale to naprawdę nie są tylko statystyki. Zdaję sobie sprawę, że za każdą cyferką stoi człowiek. Człowiek ze swoimi marzeniami, planami, obawami i niepowtarzalnym życiem. Cieszę się niesamowicie, że jesteście tu ze mną na co dzień. I dziękuję Wam za to.

 

Zadaj mi pytanie :)

 

Zastanawiałam się też, w jaki sposób uczcić tą rocznicę i nic, poza bezą z truskawkami nie przyszło mi do głowy rozsądnego ;), aż tu nagle przypomniałam sobie o jednej z ankietowych próśb, które się powtarzały od czasu do czasu. O sesję pytań i odpowiedzi. I tak sobie pomyślałam, że może to fajny pomysł. Jeśli więc, drogi Czytelniku, choć właściwie pewnie powinnam napisać Czytelniczko :), masz do mnie jakiekolwiek pytanie, dotyczące czegokolwiek, co Cię intryguje lub ciekawi, zostaw proszę to pytanie tutaj, w dedykowanym pliku. Obiecuję, że odpowiem na wszystkie, choć nie obiecuję, że odpowiedzi będą zawsze satysfakcjonujące ;).

 

Także w tym roku, w połowie sierpnia rozpoczęłam nowy projekt, który wymaga ode mnie ogromnego wysiłku i uporania się z własnymi lękami i obawami. Ale to już zupełnie nowa historia…

 

 

[zdjęcie tytułowe zostało mi zrobione partyzancko przez JestRudo w sali konferencyjnej mojego biura]

 

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments