Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Lake life. Magia letniej codzienności

Każdego lata doznaję tego samego dylematu. Tyle fantastycznych rzeczy, których można doświadczyć. Ale potrzebuję dla siebie również spokoju, dni wyciszenia. Tylko dając je sobie, mogę potem dać coś z siebie innym. Od zeszłego roku spędzam takie dni w mojej przystani.

Dziś zapraszam Cię w wirtualne odwiedziny. Z przyjemnością pokażę Ci odrobinę tej spokojnej… i może nawet nieco nudnej codzienności. ;)

 

 

Niezależnie od podziękowań w filmie, chcę Wam ogromnie podziękować za moc przemiłych słów, konstruktywnej krytyki i wsparcia, które dostałam po ostatnim, a moim pierwszym, filmie. 🤍 Mocno wierzę, że w każdym momencie możemy próbować dla siebie nowych rzeczy, bo czemu nie? Życzę tego i sobie, i Wam z całego serca. 🤍

Kiedy ostatnio robiłaś/robiłeś coś zupełnie po raz pierwszy?

Sprawdź Także

5 2 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
23 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa

Piękne miejsce na wypoczynek. Z przyjemnścią pobyłam tam z tobą i Chewim. Macie wspaniałą relację. Mieszkam na wsi, w domu z widokiem i mimo, że to juz ponad 17 lat nadal zachwycam się ogrodem i otwartym widokiem. Luksus bowystarczy cisza i proste przyjemności. Niestety moja ukochana suczka, Molly umarła w czerwcu więc z tym wieksza sympatią oglądam twojego psa, który uwielbia być z tobą. Pozdrowienia z Anglii (Devon) gdzie przyroda jest równie zjawiskowa jeśli chce się ja dostrzegać na codzień.

SuryKatka

Ładnie i sielankowo. Ja osobiście potrzebuję kontaktu z ludźmi na co dzień. Oczywiście lubię wyjść na samotny spacer albo poczytać w spokoju książkę, ale na dłuższą metę nie mogłabym przebywać sama. Kontakt z ludźmi w pracy, wyjście na kawę z koleżankami, wizyta u mamy lub sióstr to dla mnie konieczność, żeby zachować zdrowie psychiczne :)

Daga

To kiedy mogę zajechać na kawę z kg zielonych jabłek? ;-)
Cudne miejsce, idealne na wypoczynek i podladowanie baterii.

Beata

Tez juz tak mogę skupić sie na sobie, na swoich potrzebach i wyciszeniu. Ćwiczę jogę, biegam, czytam, medytuję, ucze sie francuskiego, dbam o dietę. Natomiast przez 20 lat wychowywania dzieci i łaczenia tego trudu z pracą zawodową, nie było to takie proste. Dla mnie jako introweryczki były to lata piękne, ale cholernie trudne. Film bardzo piekny.

Anna

Gdzie zniknęły daty wpisów? Nie ma archiwum, żeby szukać wpisów wg dat a teraz nawet nie widzę samych dat :(

Psotka

Jak znaleźć stare wpisy na blogu? Lubiłam wracać do tych z serii 'ogarnąć przestrzeń’ , nawet sprzed kilku lat, z autorefleksją. Ostatnie są dla mnie zbyt 'egocentryczne’.

Yola

Trochę poczułam się jak w starym niemym kinie.. sentymentalnie i cudnie :)
Czekam na kolejne odcinki np. jesień/zima/wiosna.. Na chwilę oderwałam się od codzienności. Chciałabym mieć taką przystań, w tak spokojnym miejscu. Pięknie, że nie starasz się zrobić z tego miejsca takiej typowej „daczy” nowobogackich, tylko że jest to nadal naturalne i minimalistyczne piękno. Tak naprawdę zazdroszczę trochę tej odwagi i że dajesz radę ! Tak trzymaj Kasiu :)

Yola

:D wyobrażam sobie ją tak : dom „na wypasie”, niby letniskowy ale jednak całoroczny, z ogromniastym tarasem i odpowiednimi meblami ogrodowymi.. mówiąc „odpowiednimi” mam na myśli tymi z odpowiedniej półki cenowej, plus oczywiście ogromniasty grill.. plus rośliny sprowadzane specjalnie w ogromnych stylowych donicach.. ;) innymi słowy : na pokaz.
No cóż, każdy ma swoje własne wyobrażenie takiego domu ;)
Natomiast Twoja przystań jest idealna dla mnie, przepiękna swoją naturalnością, swojska, ciepła po prostu :) chce się tam być, tak to widzę :)

Ewa

Super miejsce, gratuluje też wytrwałości przy pracach :) zgadzam się też z tym, że lepiej mieć trawę bujną i różnorodną niż „przycięty dywan”. Czekam na pozostałe nagrania.

Patrunia

Oglądając Twoje (wszystkie dwa!) filmy po prostu chciałabym być tam z Tobą. <3

emka

A mnie najbardziej zaintrygowały ekspres do kawy i spieniacz do mleka, piękne w swej prostocie i ograniczonych do minimum funkcjach. Można wiedzieć, jakie to marki? Czego szukać?

Anna

Piękna i spokojna ta codzienność :) Pozdrawiam serdecznie!

Psotka

Uprzytomniłaś mi, że żyję w takim raju, tylko codzienność mnie przytłoczyła. Txs. A teraz praktycznie: 1. Zamień kuchenny rozgałęźnik na listwę przepięciową, to kwestia bezpieczeństwa w takim domku nad jeziorem.2. Mam po dziadkach identyczny, 'antyk’, stolik z okrągłymi brzegami, zdradź pls czym i jak go pomalowałaś i czy wymagał szlifowania.

Jola

Jak chce,a chcę od czasu do czasu,zrobić sobie miłe zakończenie dnia to oglądam ten film-i spływa na mnie błogi spokój.Te kadry działają na mnie jak kojąco i uspakajająco.