Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Jesienne nowości na horyzoncie!

Od kiedy pamiętam, pierwszy września jest dla mnie jak początek nowego roku.

Zamykam otwarte pętle.
Robię porządki.
A potem siadam z kalendarzem i planuję.

Lubię ten moment najbardziej. :) Wg testu Gallupa jeden z moich dominujących talentów to strateg. Nie inaczej jest teraz, na początku kolejnego września. Chcę się z Tobą podzielić tym, co zaplanowałam w kontekście bloga i około-blogowych rzeczy.

We wrześniu będę jak pszczółka

Widzimy się w Krakowie?

Od 9 do 10 września będę gościem Festiwalu Bomba Megabitowa. To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, łączące światy kultury, nauki i technologii, zainaugurowane zostało w stulecie urodzin Stanisława Lema, wybitnego pisarza, filozofa i futurologa. Na liście gości są niesamowite osoby: prof. Richard B. Freeman z Uniwersytetu Harvarda, prof. Aleksandra Przegalińska, która zajmuje się m.in sztuczną inteligencją, prof. Jerzy Bralczyk, Filip Springer i wielu innych. Tegorocznym tematem festiwalu jest klimat i zrównoważony rozwój.

Poproszono mnie o udział w dwóch inicjatywach:

  • Poprowadzenie warsztatów Zero waste w szafie, które będą w piątek, 9-go września, w godz. 16:30-17:30. Zapisz się tutaj.
  • Udział w debacie Mniej znaczy lepiej, którą poprowadzi Ewa Drzyzga. W panelu siedzą też Ajka Mularczyk-Meyer i Asia Glogaza – rozmowa z nimi to zawsze ogromna przyjemność. :) Wejściówkę pobierz tutaj.

Medytuj ze mną

14 września o 20:00 zapraszam na darmowy webinar: Nabierz mocy i spokoju po wakacjach. Poprowadzę w jego trakcie na żywo przykładową medytację, możesz sprawdzić za darmo czy to coś dla Ciebie. :)

prosta medytacja

19 września o 20:30 rusza Jesienna Grupa Medytacyjna. To otwarte zajęcia online, na które zapraszam wszystkich, którzy chcą posmakować medytacji lub ugruntować się w regularnej praktyce. Spotykamy się co tydzień, przez osiem jesiennych tygodni. Dołącz tutaj.

We wrześniu zaczynam też kolejne kursy MBSR. Nie mam już wolnych miejsc w tych grupach, dlatego od razu zapraszam na kolejne edycje w styczniu 2023. Można już wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Filmy i podcasty

W wakacje spełniłam swoje małe marzenie, które nosiłam od dawna i nagrałam dwa filmy na Youtube! Oba nakręciłam w Przystani, bo mam wrażenie, że gdy tam jestem to opowieść w kadrach wręcz tworzy się sama.

Teraz bardzo chcę złapać w obiektyw jeszcze trochę jesiennych historii i widoków. Jeśli masz ochotę, pięknie zapraszam na Youtube.

Tam też wrzucam wszystkie odcinki podcastów. Niektóre będą pojawiać się też jako osobne wpisy na blogu, ale niektóre tylko w podcastowej formie. Równie pięknie zapraszam do słuchania.

Październik miesiącem ogarniania szafy

Rusza kolejna edycja kursu Szafa Minimalistki. Już piąta! Do kursu będzie można dołączyć od 10 do 16 października 2022.

Zaplanowałam kilka szafowych tekstów, superancki webinar, którego temat na pewno przypadnie Ci do gustu, no i miłe portfelowi rabaty, szczególnie dla subskrybentek i subskrybentów newslettera.

szafa

NOWOŚĆ! W tej edycji będzie można kupić poszczególne moduły kursowe osobno. Przykładowo:

  • Jeśli nie umiesz zestawiać ze sobą ubrań, masz ich dużo i do siebie nie pasują, a nie chcesz ciągle chodzić w tym samym, możesz dużo taniej kupić tylko moduł 3 Budujemy osobistą szafę kapsułową.
  • Jeśli dopiero zaczynasz, robiłaś porządki w szafie już milion razy bez wyraźnego efektu, możesz kupić tylko moduł 1 Wielkie testowanie szafy.
  • Jeśli nie podobasz się sobie i ciągle myślisz, że łatwiej byłoby Ci się ubrać, gdybyś wyglądała lepiej/inaczej, możesz kupić tylko moduł 2 Akceptacja ciała i wyglądu.

Wszystkie informacje i ceny pojawią się wkrótce na stronie SzafaMinimalistki.pl.

Listopadowe ukojenie

Listopad to moment, gdy wiele z nas chętnie zakopałoby się pod kocykiem z aromatyczną herbatą. Po intensywnych towarzysko letnich miesiącach trochę czekam na ten czas wyciszenia, gdy w naturalny sposób kierujemy uwagę do wewnątrz.

W listopadzie chcę przygotować coś cudownie wspierającego – pakiet nagrań medytacji na sen i relaks. Będzie to mieszanka medytacji mindfulness i czystych relaksacji, doskonałych przed snem lub w momentach, gdy potrzeba wyciszenia i ukojenia.

Tradycyjnie, zapisani na newsletter dostaną ode mnie największy rabat i najwcześniejszy dostęp do pakietu medytacji.

W grudniu będę odpoczywać :) i szykować zapasy energii na styczeń, który zapowiada się ekscytująco, ale tego nie mogę jeszcze zdradzić. :)

Masz, robisz jesienne plany? Może pracowe, a może wakacyjne?

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments