Marzec w obiektywie. Instagram mix nr 3

simplicite-instagram-marzec_8

Dla mnie Marzec = wyjazd do Portugalii. Wszystko, co przed i po było tylko tymczasowe :). Do tego pierwsze dni wyzwanie 100 Happy Days i dużo Nelanii. Wszystko udokumentowane :).

simplicite-instagram_mix_3

1. przepiękny chiński dzban (zasoby Muzeum Gulbenkiana w Lizbonie) 2. A to już moja własna filiżanka z jednej z najstarszych fabryk porcelany w Portugalii 3. Cabo da Roca 4. słynna Plaża Guincho

 

simplicite-instagram_mix_4

1. i 3. to zdjęcia z naszych spacerów, a 2. i 4. to wersja wieczorna Nelci :)

 

simplicite-instagram-marzec_5

1. Tapicerowany nagłówek w wersji DIY, jak się zbiorę to tutorial niedługo na blogu będzie 2. Ciężko czasami coś napisać z takim pomocnikiem… 3. Enjoy the little things czyli kawa w Portugalii 4. Life is too short to drink bad wine :)

 

simplicite-instagram-marzec_6

 1. Nowości na półce z książkami. Czytałyście już nową Bridget Jones? 2. Lizboński vintage design 3. I starożytny, japoński kosz piknikowy. Ktoś mógłby zrobić wersję współczesną… 4. Pasteis de Belem

  

Jak wiecie, od tygodnia z hakiem podjęłam wyzwanie 100 Happy Days. Trudno o szczegółowe przemyślenia po tak krótkim czasie, ale zapewne mój instagram przez najbliższe dwa miesiące będzie pękał od zdjęć z hashtagiem #100happydays. Poniższe zdjęcia to dokumentacja pierwszych 8 dni. Jak widać, niewiele potrzeba do szczęścia każdego dnia!

simplicite-instagram_mix_1

1. Praca w ogrodzie to bardzo pożyteczny i zdrowy sposób na spędzenie soboty 2. Uwielbiam iść na spacer z psem  do parku w tygodniu między 9:00-17:00. To ogromny plus pracy na własny rachunek – móc robić fajne rzeczy w trakcie gdy inni siedzą w biurze :) 3. Kwiaty w domu i… 4. …kwiaty w samochodzie :)

 

simplicite-instagram_mix_2

Jak widać jedzenie sprawia mi dużo radości… 1. Domowe, własnoręcznie przygotowane tiramisu 2. Kurczak w glazurze po japońsku 3.  Mam fantastycznych ludzi w biurze – przynoszą słodkości do pracy! 4. Nowe buty to zawsze powód do radości :)

 

A na koniec fotka, która bardzo się spodobała na Facebook’u – siedząc na wycieraczce można złapać domowe wifi! Tak to się kończy jak człowiek namiętnie zapomina klucza :)

simplicite-instagram-marzec_7

 

Wartościowy tekst? Podziel się ze znajomymi. Dziękuję!

simplicite

  • rogaczki

    Zdjęcie na wycieraczce najlepsze :P Ciekawe czy poprawi Ci pamięć jak mi poprawiło 2godzinne siedzenie na ławce przed blokiem ;)
    Pozdrawiam, A