Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

8 medytacji na sen i relaks

medytacje na sen i relaks

Jak być może wiesz, od dawna prowadzę regularnie zajęcia w grupie medytacyjnej online. Spotkania w grupie są co tydzień, w ośmiotygodniowych cyklach.

W zeszłe wakacje tematem grupy był WARTOŚCIOWY ODPOCZYNEK. Odzew po tych zajęciach był niesamowity! Byłam ogromnie szczęśliwa, że tyle osób poczuło realną zmianę w życiu – więcej spokoju, lepszy sen i wyciszenie organizmu.

Na prośbę Uczestniczek i Uczestników spisałam przeprowadzone przeze mnie medytacje i relaksacje, nagrałam je na nowo i teraz jest możliwość ich pobrania. Przyznaję, że zajęło mi to trochę czasu, ale już jest: pełen PAKIET MEDYTACJI I RELAKSACJI NA SEN I RELAKS. Jest to pakiet do kupienia, a wszystkie informacje znajdziesz poniżej i na dedykowanej stronie.

Co mi to da i jak to działa?

Medytacja i relaksacja to nie magia – to naukowo dowiedzione metody i specjalistyczne ćwiczenia, które pomagają w odprężeniu fizycznym i psychicznym, przez co poprawiają jakość i komfort codzienności.

 1. Gorszy sen – relaksacja pozwala stopniowo wyciszyć aktywność umysłu oraz rozluźnić mięśnie, co ułatwia zasypianie i pozwala na głębszy sen.
 2. Przebodźcowanie – medytacja i relaksacja koją układ nerwowy poprzez zrównoważenie pracy części współczulnej i przywspółczulnej.
 3. Natłok myśli – medytacja uczy pracy z myślami poprzez zyskiwanie wobec ich dystansu oraz aktywne przeformułowywanie wzorców.
 4. Wypalenie – zrelaksowany mózg jest dużo bardziej kreatywny, twórczy, szybciej się uczy i skuteczniej przetwarza nowe informacje.
medytacje na sen i relaks
medytacje na sen i relaks

Co dokładnie jest w pakiecie?

Przygotowałam i nagrałam 8 medytacji i relaksacji na sen i odpoczynek. Łącznie jest to 150 minut nagrań najwyższej jakości. Znajdziesz na liście wyjątkowo lubiane praktyki, jak na przykład medytację jeziora.

 1. Medytacja relaksacyjny oddech
  | czas trwania: 15 minut
 2. Relaksacja trening autogenny Schultza / Na dobry sen
  | czas trwania: 20 minut
 3. Medytacja jeziora / Na spokój i odpuszczenie
  | czas trwania: 20 minut
 4. Medytacja wyspy / Na akceptację i harmonię
  | czas trwania: 15 minut
 5. Medytacja życzliwości / Na życzliwość i współczucie
  | czas trwania: 20 minut
 6. Medytacja koherencji serca / Na ukojenie ciała i umysłu
  | czas trwania: 20 minut
 7. Medytacja ze zmysłami / Na przebodźcowanie
  | czas trwania: 20 minut
 8. Relaksacja trening progresywny Jacobsona / Na napięcia w ciele
  | czas trwania: 20 minut

Tylko teraz w promocyjnej cenie 119 PLN

Co wyróżnia moje medytacje?

Ogromnie zależało mi, żeby w natłoku ogromu innych nagrań dostępnych w internecie, moje wyróżniały się jakością, dlatego zadbałam zarówno o ich treść, jak i najlepsze nagranie.

 1. Jestem certyfikowaną trenerką medytacji mindfulness, co gwarantuje wysoką wartość merytoryczną.
 2. Na nagraniach znajdziesz mój głos, mam za sobą wieloletnią naukę emisji głosu i śpiewu.
 3. Nagrania są najlepszej jakości, nagrywane w profesjonalnym studio pod okiem fantastycznego dźwiękowca.

Oczywiście, nie musisz mi wierzyć na słowo. Poniżej możesz posłuchać przykładowego nagrania relaksacji Jacobsona (numer 8 w pakiecie).

Opinie o mojej pracy

"Polecam każdemu, kto choć w minimalnym stopniu odczuwa niepokój i przebodźcowanie, które jest prawdziwą plagą naszych czasów. Każdy zasługuje na odrobinę spokoju i oderwanie się od wymagającej, surowej rzeczywistości."

"Polecam uważny kontakt z ciałem, emocjami i wyciszenie, które dają praktyki medytacyjne. Dodatkowo można się sporo o sobie dowiedzieć, zacząć głębiej odczuwać i bardziej sobie ufać. :)"

"Cudowny czas ze sobą, dla siebie. Kropla wody w pustyni czasu spraw do zrobienia."

"Bardzo polecam spróbować, bez względu na to czy kiedykolwiek się tym interesowaliście. Zwłaszcza jeśli jesteście sceptyczni. To może być dla Was całkiem odkrywcze doświadczenie."

"Jeśli nie wiesz, czy to dla Ciebie - spróbuj. Niezależnie od swojej sytuacji w życiu, aktualnych potrzeb, podaruj sobie specjalny czas, żeby się zatrzymać i skupić na sobie. Daj sobie spokój, oddech, przestrzeń na refleksję. Może na co dzień Ci tego brakowało?"

"Kasia ma wspaniały głos, łagodność i wprowadza w atmosferę akceptacji. Polecam każdemu."

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie związane z tym konkretnie pakietem nagrań lub medytacjami w ogóle, pięknie zapraszam do zostawienia go w komentarzu. Postaram się odpowiedzieć najlepiej, jak potrafię.

Na blogu promuję wyłącznie swoje produkty i usługi.

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments