Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Niemoc

Słuchajcie, mam od kilku dni maksymalną niemoc twórczą. Taki dramatyczny spadek blogowej mocy kreatywnej. Zupełnie nie wiem, skąd się pojawił, ale skubaniec nie odpuszcza. Mam rozpoczęte kilka nowych tekstów, ale co napiszę, wydaje mi się to tak płytkie i banalnie, że rezygnuję z publikacji. Dlatego też, wzorem sprzed kilku miesięcy, opuszczam Was na kilka dni, żeby zrobić sobie detoks. Zanim jednak, kilka ogłoszeń.

Wyzwanie Minimalistki

Wyzwanie Minimalistki trwa oczywiście, a ja śledzę Wasze poczynania, jeśli tylko mi na to pozwalacie :), na Instagramie, na Facebooku, poprzez kontakt mailowy i na Waszych blogach, o których donosi mi niezawodny Brand24. Osobiście, zostały mi do zrealizowania tylko dwa punkty, jeden banalny, a jeden wymagający czasu. Najbardziej cieszę się z realizacji tego najważniejszego zadania, ale o tym sza, wszystko napiszę w swoim czasie, bo to temat, który wymaga oddzielnego tekstu. Oficjalnie wyzwanie kończy się jutro, w piątek. Czekam równo tydzień na Wasze podsumowania czy też linki do blogów, za które będę ogromnie wdzięczna! Ślijcie mailem, zostawiajcie w komentarzach, jak Wam wygodniej. Wszystkie i tak pojawią się na blogu w podsumowaniu wyzwania.

Simplicite w Radiowej Jedynce

Natomiast z przyjemnością informuję, że o ile nic się nie zawali, to dziś wieczorem będzie można mnie usłyszeć w radiowej Jedynce, w magazynie Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia „Bez znieczulenia”. W audycji pojawi się reportaż „Nie kupuję tego”, m.in. z udziałem Marty Sapały, autorki książki „Mniej”. Razem z psycholog, terapeutą uzależnień będziemy rozmawiać o tym, w jaki sposób można zapanować nad pokusą kupowania. Nie licząc zamierzchłych lat, będzie to mój pierwszy występ w radiu, a jako że audycja nadawana jest na żywo, delikatnie się stresuję. O ile się da, mam nadzieję ograniczyć do minimum liczbę wpadek i lapsusów językowych :). Kto ma ochotę posłuchać, zapraszam dziś do radiowej Jedynki, zaczynamy o 21:15.

Simplicite Newsletter

W najbliższą niedzielę wysyłam również najnowszy Simplicite Newsletter. Tym razem newsleter pojawi się w wydaniu wakacyjnym, a w nim tradycyjnie będzie również konkurs z zagadkami! Zmuszam MM, żeby wymyślał coraz trudniejsze zagadki, ale Wy i tak rozprawiacie się z nimi w mig :). W każdym razie, do wygrania będzie kilka fajnych książek i gadżetów. Dlatego też, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś/łeś, nie czekaj, zapisz się od ręki. Newslettery wysyłam z reguły raz na dwa tygodnie. Absolutnie żadnego zapychania skrzynki spamem.

Kliknij i zapisz się na Simplicite Newsletter
Dziękuję, że jesteś. Pozostańmy w kontakcie:

Simplicite Newsletter
zawsze unikatowe treści, bonusowe materiały, poradniki zakupowe i konkursy

Sprawdź Także

5 1 vote
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
32 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments