Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Ubraniowe wyzwanie 3×3 Moje podsumowanie

Gdy tylko przyszły cieplejsze dni, postanowiłam zmierzyć się z drugim wyzwaniem ubraniowych, które dla mnie wybraliście w tym tekście. Jest to wyzwanie 3×3 czyli zestawienie ze sobą 3 dołów i 3 gór, miksując je wzajemnie tak, żeby powstało 9 zestawień.

Oto jak mi poszło. :)

10 rzeczy

które musisz wiedzieć przed zakupami.

Lista wybranych rzeczy:

Do wyzwania wybrałam 6 ubrań – 3 doły i 3 góry:

 1. biała bawełniana koszulka z długim rękawem HM,
 2. różowe bawełniane body Nago,
 3. biały bawełniany sweter Seaside Tones,
 4. kremowe dresy z włókna konopnego Nago,
 5. jeansy Kappahl,
 6. różowa spódnica z mieszanki wiskozy Reserved.

Na zdjęciach pojawiły się też dodatki:

 1. skórzane sandały Etape,
 2. zamszowe szare buty HM Premium,
 3. tenisówki Onitsuka Tiger,
 4. beżowe buty Birkenstock,
 5. nerka Anacomito,
 6. okulary z toskańskiego secondhandu.
Zestawienia z całego tygodnia:

Oczywiście, z 3 dołów i 3 gór powstało 9 zestawień, ale w galeriach postanowiłam je pogrupować tak, żeby zestawić obok siebie każdy z poszczególnych elementów w trzech odsłonach.

Jeśli oglądasz wpis na telefonie, ze względów technicznych będziesz miała zdjęcia jedno pod drugim.

▫︎ Jeansy Kappahl

▫︎ Dresy Nago

▫︎ Spódnica Reserved

▫︎ Koszulka HM

▫︎ Sweter Seaside Tones

▫︎ Body Nago

Podsumowanie:

Wyzwanie okazało się ciekawsze, ale i prostsze, niż się spodziewałam! Może to kwestia tego, żeby wybrane rzeczy okazały się dość plastyczne i łatwe do zestawienia, chociaż myślałam, że podnoszę sobie poprzeczkę wybierając długi i szeroki sweter. :) Oto moje przemyślenia na gorąco:

 1. Jest to naprawdę ciekawe ćwiczenie, które w inny sposób pozwala potestować „zestawialność” ubrań i kreatywność w wymyślaniu możliwych zestawień.
 2. Jeśli masz ochotę powstrzymać się od nowych zakupów, a w zamian za to iść na zakupy do swojej szafy, to wyzwanie może być fajnym narzędziem.
 3. Nawet, jeśli niektóre zestawienia okazały się nie mieć sensu (patrz to z szeroki swetrem i spódnicą), to i tak było warto przypomnieć sobie o niektórych fajnych zestawieniach, które rzadziej wybieram, jak to z różowym body i spódnicą.
 4. Lubię chodzić w dresach. :) Ostatnio miałam ze znajomymi rozmowę o tym, gdzie wypada, a gdzie nie wypada pokazać się w dresach. Miałam wrażenie, że dress code w tym względzie się nieco rozluźnił i zmienił, ale okazuje się, że wciąż są osoby, które uważają, że dresy tylko w domu i na siłowni (nie wypada w nich wyjść nawet do sklepu w sobotnie przedpołudnie). Co o tym myślisz? Dresy tak czy nie?

Na koniec mam ogromną prośbę o coś może nietypowego, ale stałe Czytelniczki i stali Czytelnicy doskonale wiedzą, o co chodzi. Prośba dotyczy niekomentowania mojego wyglądu jako takiego (chodzi mi tu zarówno o nieproszone uwagi, krytykę, jak i o komplementy). Chciałabym pokazać, że można rozmawiać o ubraniach, niekoniecznie komentując wygląd osoby, która te ubrania nosi. Spróbujmy zatem skupić się na samych zestawieniach, połączeniach ubrań czy uwagach/problemach/radościach płynących z budowania szafy kapsułowej jako takiej. Z góry pięknie dziękuję. :)

Masz ochotę wypróbować takie wyzwanie?

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments