Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Udanego weekendu!

Zapowiada się niesamowicie pracowity przyszły tydzień. W poniedziałek zawitam w Sopocie (stąd zdjęcie znad morza powyżej – nastrajam się :). Pomimo, iż jest to zawodowy wyjazd, to mam nadzieję, że uda mi się wyskoczyć nad morze, choć na kilka chwil i zdjęć.

Na dobry weekend zostawiam Was z porcją ciekawych linków z ostatniego tygodnia:

1. Uwielbiam PorysunkiPiątek. Idźcie i grzeszcie więcej.

2. Dlatego właśnie zazdroszczę mieszkańcom Katowic, Wrocławia i Poznania…

3. Te zdjęcia są absolutnie niesamowite!!! Po prostu nie możecie ich nie zobaczyć. Seria Underwater Dogs. Te pyszczki są cudne! Niestety Nela nie zanurza się w wodzie – nici z eksperymentów :).

4. Zwykła – niezwykła historia sukcesu. Historia życia. Jaga Hupało jakiej nie znaliście. Przeczytałam jednym tchem. Do zastanowienia i inspiracji.

5. Coś dla warszawiaków. Targi Rzeczy Ładnych i Mikołajkowe Targi Mody. W sam raz na unikalne przemikołajkowe zakupy.

6. To jak poczuć się ślimakiem :) – domy, które możesz zabrać ze sobą. Co mi przypomina, że miałam tej idei poświęcić osobny post.

7. Bardzo chciałabym zobaczyć ten film. Pełen czułości dokumentalny portret i wzruszająca opowieść o miłości poddawanej próbie. David Sieveking portretuje swoją matkę, która zapada na Alzheimera i powoli zapomina o świecie, w którym żyje.

8. Chciałam przelać na bloga swoje rozważania dotyczące jakości rzeczy, które kupujemy na co dzień. Świetny tekst znalazłam tutaj. Właściwie mogę się podpisać. Nic dodać, nic ująć.

9. Wenecja, Everest Base Camp i Wielki Kanion via Google Street View.

10. Zawsze chciałaś mieć balkon? Dostaw sobie :).

Sprawdź Także

0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments