Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Wiesz, że wysyłam fajne i wartościowe newslettery?

Bardzo chciałabym Cię zachęcić, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, do zapisania się na mój newsletter/newslettery. Zastanawiałam się przez chwilę jak to zaproszenie wpleść w tekst na blogu i postanowiłam, że zrobię to tak właśnie, po prostu. :)

Jak być może wiesz, dokładnie 20 lutego 2022 całkowicie wycofałam się z obecności w mediach społecznościowych. Postanowiłam, że nie chcę już dokładać swojej cegiełki do, przebodźcowanego szybką treścią, świata. I od ponad roku najwięcej uwagi przekierowuję na tworzenie treści na blogu oraz na NEWSLETTER właśnie.

Opinie o moim newsletterze

Nie chcę być gołosłowna, więc wyciągnęłam z poczty kilka cytatów z przemiłych wiadomości, które regularnie dostaję w odpowiedzi na newslettery. To dla mnie ogromna przyjemność widzieć, że moja praca ma sens.🖤

Katarzyno, niezwykle miło otrzymywać Twoje wiadomości. Twój styl pisania i wyrażania swoich emocji  jest niezwykły. Wydaje mi się, że nawet gdybyś pisała np. o śrubkach, teksty byłyby tak samo zajmujące dla mnie. Dziękuję, że  je wysyłasz.

Dzień dobry Kasiu, dziękuję za email. Bo tak to traktuję – nie jako newsletter ale inspirujący email od dobrej znajomej. Teraz dajesz regularne powody, by zatrzymać się  i zastanowić nad prostym życiem. Pozdrawiam i czekam na kolejne wiadomości.

Dzień dobry Katarzyno, piszę do Ciebie po raz pierwszy, choć od lat czytam Twój blog Simplicite i wiadomości z newslettera. Bardzo lubię czytać kolejne odcinki „Serialu o prostym życiu” i byłoby mi smutno, gdyby już się nie ukazywały. Uważam je za niezwykle mądre, głębokie i rozwijające.
Cześć, dziękuję za piękne teksty. Jestem pod ich ogromnym wrażeniem. Bije z nich taki spokój, który też wpływa na mnie. Nie sądziłam, że czytanie newslettera może tak uspokajać i wyciszać.

Wybierz, co chcesz czytać

Mój newsletter to tak naprawdę… 4 różne newslettery tematyczne.🖤

Szafa Minimalistki to newsletter o tematyce związanej z ubieraniem się, slow fashion i budowaniem szafy kapsułowej. Wysyłam go raz na dwa tygodnie, a w środku znajdziesz m.in:

 • Zdjęcia codziennych zestawień z mojej Szafy Minimalistki.
 • Szafowe Pogotowie, gdzie odpowiadam na Wasze pytania związanie z szafą kapsułową i ubraniami.
 • Zniżki na kurs Szafa Minimalistki
 • I inne fajne porady, wskazówki i podpowiedzi.

Kolejny newsletter szafowy wysyłam jutro!

Jak działa medytacja

Medytacja to newsletter o medytacji mindfulness, który wysyłam raz na dwa tygodnie. W środku znajdziesz m.in:

 • Merytoryczne informacje na temat medytacji i uważności.
 • Sporą dawkę wiedzy, porad i wskazówek.
 • Informacje o prowadzonych przeze mnie kursach, grupach medytacyjnych i darmowych treściach.

Minimalizm to newsletter z odcinkiem Serialu o prostym życiu – bonusowym tekstem, którego nigdy nie ma na blogu. Są to głębsze i bardziej osobiste treści – czasami krótsze, czasami dłuższe. Wysyłam go raz w miesiącu, a w środku znajdziesz m.in:

 • Nowy odcinek osobistego Serialu o prostym życiu.
 • Najbardziej aktualne informacje, co u mnie nowego.
 • Zestawienie nowych i archiwalnych blogowych tekstów.
 • Wszystko inne, co mi wpadnie do głowy i serca. :)

Nowy tekst to prosty, leniwy wręcz e-mail :), który dostaniesz tylko wtedy, gdy opublikuję nowy tekst na blogu, z linkiem do niego. Żadnych reklam, żadnego spamu.

NIE MA REKLAM! Słowo wyjaśnienia w kontekście reklam – jedyne produkty, które promuję na blogu, jak i poprzez newsletter, to moje własne – kursy, książki czy e-booki. Od bardzo, bardzo dawna nie podejmuję się żadnych innych współprac reklamowych i nie planuję tego zmieniać.

Możesz zapisać się na ten newsletter, który Cię interesuje, na dwa,
na trzy albo na wszystkie razem. :)


Zrobisz to? A jeśli nie, daj mi koniecznie znać, co CIę powstrzymuje!

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments