Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Chwila oddechu

 

W pracy nad książką dni mijają mi niezwykle szybko. Wydawało mi się, że dopiero był poniedziałek, a już czwartek dobiega końca. Bardzo nie lubię tego uczucia, gdy dni przeciekają mi przez palce. Jednak, mam przed sobą klarowny cel i zrobię wszystko, żeby mu sprostać, niezależnie od trudności.

 

Zdaję sobie również sprawę, że zaniedbuję bloga czasowo. Wybaczyłam już to sobie, gdyż zwyczajnie nie jestem w stanie działać na dwa fronty, zwłaszcza przy tak eksploatującej twórczo pracy. Mam kilka ciekawych tekstów w szkicach, uświadomiłam sobie też, że nie napisałam Wam nic o naszych krótkich wakacjach w polskich górach. Zdjęcia ukazywały się na bieżąco na instagramie, ale przeglądając dziś album w telefonie w trakcie czekania u fizjoterapeuty, zobaczyłam, że mam tam sporo niepublikowanych zdjęć. Oto mój październik w obiektywie:

 

  simplicite-lifestyle-1

 

Październik rozpoczął się cudną wizytą U Basi Szmydt, połówki zrobto.no. Ten dom jest wspaniały, dosłownie i w przenośni :). Światło wylewające się z tych wielkich okien o poranku jest niesamowite.

 

simplicite-lifestyle-2 

 

simplicite-lifestyle-3

 

W pracy nad książką towarzyszy mi komputer, kawa i Nelania :). Ryszard Kapuściński pisał, żeby napisać jedno zdanie, musi przeczytać tysiące cudzych. Dopiero teraz zaczęłam to rozumieć. W przerwach od pisania, czytam. Dużo.

 

simplicite-lifestyle-16

 

Gdy napisałam na instagramie, że prowadzę szkolenia z prawnej ochrony marki (w tej pięknej sali powyżej), posypało się sporo Waszych pytań. Otóż, szkolenia te prowadzę w ramach programu Akademii Marki z Klasą, wyjątkowego i pierwszego w Polsce tak kompleksowego programu budowania silnej i autentycznej marki osobistej. 

 

 

 

  

 

 

Robienie na drutach wciągnęło mnie maksymalnie. Różowa włóczka z lewej została u Mamy, sama zrobiłam sobie komplet na zimę, sweter z jasnej, grubej wełny i zaczęłam koc, do którego wrócę jak tylko skończę pisać. Niesamowicie mnie to relaksuje.

 

 

 

 

Powyżej widok z okna mojego mieszkania. Jesień bywa naprawdę piękna. A jeszcze piękniejsza wydaje się w górach. Postanowiliśmy wyrwać się na kilka dni z Warszawy do Bukowiny Tatrzańskiej.

 

 

 

simplicite-lifestyle-11

 

simplicite-lifestyle-15

 

simplicite-lifestyle-13

 

A teraz wracam do pisania. Jak Wam mija jesień? Aktywnie czy raczej pod kocykiem z książką?

Sprawdź Także

0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments