Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Nowy rok, zupełnie nowy początek

Koniec roku, początek nowego to czas symboliczny. Długo wahałam się, w jaki sposób napisać Wam o zmianach w moich życiu, ponieważ prywatność zawsze była, jest i będzie dla mnie bardzo istotna, pomimo wielu rzeczy, którymi chętnie się z Wami dzielę.

 

Za mną bardzo trudny i w wielu kwestiach przełomowy rok. Najważniejsza zmiana, z jaką wchodzę w nowy rok, zaszła w moim życiu osobistym. Po wielu wspólnych latach MM i ja postanowiliśmy się rozstać. Nigdy nie chciałam dzielić się na blogu tak osobistymi sprawami, ale ponieważ w konsekwencji rozstania podjęłam decyzję o wyprowadzeniu się z domu w lesie, nie chciałam powodować w przyszłości dziwnych sytuacji i prowokować pytań, na które trudno byłoby mi odpowiedzieć.

 

Jak zapewne wiecie, rozstanie po wielu wspólnych latach nigdy nie jest rzeczą łatwą i nawet nie zamierzam udawać, że jest inaczej. Dlatego będę Wam ogromnie wdzięczna za zwyczajne przyjęcie tej informacji i powstrzymanie się od jej komentowania. Znamy się od lat i wiem, że płynie od wielu Was teraz mnóstwo ciepłych myśli w moją stronę, za które ogromnie i z góry dziękuję. ?

K.

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments