Data: 05/01/2020

Nowy rok, zupełnie nowy początek

Koniec roku, początek nowego to czas symboliczny. Długo wahałam się, w jaki sposób napisać Wam o zmianach w moich życiu, ponieważ prywatność zawsze była, jest i będzie dla mnie bardzo istotna, pomimo wielu rzeczy, którymi chętnie się z Wami dzielę.

 

Za mną bardzo trudny i w wielu kwestiach przełomowy rok. Najważniejsza zmiana, z jaką wchodzę w nowy rok, zaszła w moim życiu osobistym. Po wielu wspólnych latach MM i ja postanowiliśmy się rozstać. Nigdy nie chciałam dzielić się na blogu tak osobistymi sprawami, ale ponieważ w konsekwencji rozstania podjęłam decyzję o wyprowadzeniu się z domu w lesie, nie chciałam powodować w przyszłości dziwnych sytuacji i prowokować pytań, na które trudno byłoby mi odpowiedzieć.

 

Jak zapewne wiecie, rozstanie po wielu wspólnych latach nigdy nie jest rzeczą łatwą i nawet nie zamierzam udawać, że jest inaczej. Dlatego będę Wam ogromnie wdzięczna za zwyczajne przyjęcie tej informacji i powstrzymanie się od jej komentowania. Znamy się od lat i wiem, że płynie od wielu Was teraz mnóstwo ciepłych myśli w moją stronę, za które ogromnie i z góry dziękuję. ?

K.

Kategoria: Podróże
42 komentarze
0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
42 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ola
Ola
1 rok temu

Życzę wiele siły i spokoju emocjonalnego. Ja zaczynam ten rok podobnie.

Anna
Anna
1 rok temu

Ojej ☹️

Renata
Renata
1 rok temu

Kasiu, każda zmiana w życiu jest początkiem czegoś nowego, a wszystkie przeżycia kształtują nasz charakter i to, kim teraz jesteśmy. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku, ściskam i czekam z niecierpliwością na kolejne świetne wpisy.

Monika G.
Monika G.
1 rok temu

Kochana, dużo siły i spokoju w Nowym Roku. Jest z Tobą bardzo wiele osób, które będą Cię wspierać. Jesteś wspaniałą osobą i na pewno ulozysz sobie życie. Przepraszam, że komentuję, ale wymagało wiele odwagi z Twojej strony, aby napisać o tym szczerze. Przesyłam Ci dużo dobrej energii i ciepłych myśli, bo jesteś wyjątkową osobą. Ściskam

Kasia
Kasia
1 rok temu

Przytulam.

Annie
Annie
1 rok temu

Kasiu, trafiłam do Ciebie kilka lat temu na przełomie roku. Kiedy nie wiedziałam jak zabrać się do podsumowania…i tak zostałam mniej lub bardziej regularnie podczytując. Rok 2019 również dla mnie był przełomowy, niestety kojarzyć mi się będzie z ogromnym smutkiem. Aby przyszła siła, aby przekuć to co złego nas spotyka na wartościowe…warto dać sobie czas i spokój. I tego Co życzę. Ściskam mocno.

Ewa
Ewa
1 rok temu

“Let everything happen to you
Beauty and terror
Just keep going
No feeling is final”

― Rainer Maria Rilke

Magda
Magda
1 rok temu

Tak, płyną do Ciebie moje dobre myśli.

Ewa
Ewa
1 rok temu

Kasiu, po prostu chciałabym Cię przytulić. Wspieram Cię w myślach. Ewa

Angelika
Angelika
1 rok temu

Bardzo ciebie kochana lubie I cenie I smutno mi czytac twoj dzisiejszy post. Ale wiem ze sobie poradzisz I wkrotce znowu bedziesz super szczesliwa I spelniona kobitka. Przytulam xxx

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Szok, nie mogę uwierzyć przytulam…

ania
ania
1 rok temu

Tulę. Bardzo mocno. I podziwiam za odwagę.

Longina
Longina
1 rok temu

Dominika
Dominika
1 rok temu

Wysyłam ciepło ?

Katarzyna
Katarzyna
1 rok temu

Kasiu!Nawet jeśli w to nie wierzysz teraz nie zapomnij…kiedy zatrzaskuja się za nami jedne drzwi…zaraz uchylaja kolejne.Trzymaj się!Jestem z Tobą…

Lucyna
Lucyna
1 rok temu

Trudno powiedzieć coś mądrego w takiej chwili. Przytulam.

Czterdziestolatka
Czterdziestolatka
1 rok temu

Proszę mi wierzyć że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło…Teraz może Pani uznać mój komentarz za niestosowny ale po czasie sama Pani się przekona…Wtedy pojawi się na Pani ustach szeroki uśmiech i wtedy sobie mnie Pani przypomni…Tylko wtedy będzie Panią rozpierała ogromną radość…

Renata
Renata
1 rok temu

Przytulam mocno i jestem z Tobą Kasiu ???

Basia
Basia
1 rok temu

Wysyłam dużo dobrej energii w Twoją stronę, ciepło przytulam..

Królowa Karo
1 rok temu

Nawet nie wiem, co mogłabym powiedzieć.

Mufinka
Mufinka
1 rok temu

Lubię „Cię” czytać, słuchać, lubiłam oglądać live na FB. Jesteś wg mnie mądrą i poukładaną kobietą. Taką, która żyje w harmonii, rozsądnie, spójnie. Jestem Ci wdzięczna za emanujący spokój i książkowe polecajki. Bardzo mnie zmartwił Twój post – chyba dlatego, że tyle pracy i energii poświęciłaś domowi w lesie, pisałaś też o inwestycji w mieszkanie na wynajem… Oczywiście to tylko rzeczy, a jednak jakoś tak mi dziwnie, że u Ciebie rewolucja. Pozdrawiam i życzę tego, czego w tej chwili najbardziej potrzebujesz!

Joanna
Joanna
1 rok temu

Bardzo mi przykro,Kasiu,bo domyslam się ,ze to ciężkie chwile.
Czytam Cie id kilku lat,zaczęło sie od ksiazki.Jestem kilkanascie lat starsza od Ciebie,ale to ja wiele się. od Ciebie nauczylam.Bardzo za to dziękuję.To co robisz naprawdę ma sens.
I bardzo wierzę,że bedzuesz szczesliwa.
Pozdrawiam serdecznie.

Beata
Beata
1 rok temu

Czasem trzeba umrzeć, by narodzić się na nowo

Kasia
Kasia
1 rok temu

Kasiu,
Bardzo mi przykro :(
Ściskam Cię mocno!

kama
kama
1 rok temu

Przykro, ze tak sie konczy stary rok i zaczyna nowy … Moze bede niedyskretna, ale zapytam : jak zniosly to Panstwa psiaczki ? Dla nich to tez nielatwa sytuacja …

Monika
Monika
1 rok temu

Kochana Kasiu, jestem tu z Tobą od kilku lat. Bardzo Cię cenię za mądrość życiową i wiedzę i to, że dzielisz się z nami swoim światem. Za wiele dobrych rzeczy, których się od Ciebie dowiedziałam….
Jesteś bardzo pozytywną kobietą, która miała duży wpływ na moją pracę nad sobą. I na wiele zmian, które wprowadziłam do swojego życia. Czytając Twoją książkę, otwierałam oczy na mnóstwo spraw i jestem za to wdzięczna.
Nigdy niczego nie komentowałam w internecie, ale dzisiaj chciałabym Cię mocno przytulić i powiedzieć jak przyjaciółce, że przetrwasz ciężkie chwile i wierzę, że czas goi rany…

Luiza
Luiza
1 rok temu

Kasiu, trudno nie odnieść się do tego, co piszesz, gdy od długiego czasu czyta się Twojego bloga. Wiesz, zasmuciła mnie ta informacja, przejęłam się. Przykro mi. Tym bardziej, że tak czekaliście na ten leśny dom, planowaliście, uczestniczyliście w budowie, urządzaniu i już tam zamieszkaliście. Życzę Ci dużo siły do przeżywania rozstania, mimo wszystko optymistycznych myśli i aby ten rok przyniósł Ci dobre zdarzenia.

Anna
Anna
1 rok temu

Strasznie mi przykro :( wysyłam wirtualne uściski

Inka
Inka
1 rok temu

Kasiu, życzę Ci wspaniałego nowego początku! Niech moc będzie z Tobą ?

Monika
Monika
1 rok temu

Komentarz nie na miejscu. Aż tchnie zawiścią i goryczą. Kasia prosząc o wstrzymanie się od komentarzy, miała na myśli właśnie takie zjadliwe jak ten. Dajcie dziewczynie spokój. Ciebie też to może spotkać, więc nie ciesz się z cudzego niepowodzenia, bo to zawsze wraca.

Ania
Ania
1 rok temu

Tobie tez Aga powodzenia w życiu a przede wszystkim więcej taktu, wrażliwości i może jakiejś zwyczajnej kobiecej solidarności?

A Tobie Kasiu przesyłam uściski, pamiętaj ze za jakis czas będzie już tylko lepiej.

Anna
Anna
1 rok temu

Aga, wstyd mi za Twój komentarz. Tak, czuję wstyd i zażenowanie, czytając w sieci tego typu komentarze. Z twojej wypowiedzi tak naprawdę wybrzmiewa zawiść. Odniosłam wrażenie, że odczuwasz satysfakcję z cudzego niepowodzenia. Może wcześniej zazdrościłaś Kasi sukcesu zawodowego, pieniędzy i teraz cieszy cię, że masz okazję napisać jej kilka przykrych słów? Tak naprawdę twoja wypowiedź, mimo że teoretycznie anonimowa, bardzo dużo mówi o tobie samej. I to nie Kasi, tylko samej sobie wystawiłaś niemiły komentarz.

Marietta
Marietta
1 rok temu

Myślę, że takie komentarze jednak mogą być trochę nauczką na przyszłość – że wszystko ma niestety swoją cenę. Jak się sprzedaje swoją prywatność (w tym wypadku dom) za współprace, to potem trzeba całemu światu, chcąc nie chcąc (zapewne raczej nie chcąc), zwierzać się z rozstania z facetem ku radości niektórych… więc warto zawsze bardzo dobrze się zastanowić, zanim podejmiemy decyzję o pokazywaniu naszej prywatności w sieci, bo czasem trudno przewidzieć konsekwencje.

joanna
joanna
1 rok temu

zmiany zawsze są dobre. jakkolwiek głupio i niewiarygodnie teraz to brzmi tak jest. zobaczysz!

webdigo
1 rok temu

Co za bzdurny komentarz, zwłaszcza to: „dom w leśnej głuszy nie powinien być wydziwionym apartamentem z dziwacznymi pomysłami architektów” – dom powinien być taki, jakim chcą żeby był jego mieszkańcy. I tyle.

webdigo
1 rok temu

Prosiłaś o powstrzymanie się od komentarza, ale to jedno muszę napisać: bardzo z klasą wpis. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

Klaudia Jaroszewska
1 rok temu

Każda decyzja z czegoś wynika. Trzymaj się. :)

Matylda
Matylda
1 rok temu

Może jeszcze się wszystko odwróci. To normalne że są kryzysu te większe i te mniejsze. Dużo miłości Wam życzę…

Joanna
Joanna
1 rok temu

Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie wspaniałe. Dasz radę, choć serce pewnie boli. Coś musi być w tym co mówią doświadczeni w tej kwestii. Budowa domu to sprawdzian dla związku. 40% par się rozwodzi. Ja się rozwodziłam za każdym razem, gdy wybierałam kolor farby. A w Ikea zostawiłam ślubnego przy kasie i odeszłam.

Olga
Olga
1 rok temu

Niestety jestem na tym samym etapie w życiu. Pod koniec roku odeszłam od męża i wyprowadziłam się z córką. To była nasza wspólna decyzje, ale to ja zapoczątkowałam rozmowy o tym. To niezwykle trudny czas dla nas. Ale trzeba mieć siłę na zmiany. Najczęściej wychodzą nam na lepsze. Całusy i uściski :*

Aleksandra
1 rok temu

Mam wrażenie, że to chyba taki rok. 2020 jest rewolucyjny dla związków, niekoniecznie w dobrym tego słowa znaczeniu. Wysyłam dużo ciepła i siły Kasiu.
Ola

Katka
Katka
1 rok temu

Pozdrawiam i życzę powodzenia