Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Rusza SIMPLICITE BOUTIQUE!

simpliOne_czarna_1

Kochani, ten projekt zapowiadałam na blogu już tak dawno, że jak to sobie właśnie uświadomiłam to wstyd mi, że tak dużo czasu nam to zajęło. Rusza nasz (w sensie mój i MM, a właściwie to bardziej Jego) pierwszy tak kreatywny projekt czyli SIMPLICITE BOUTIQUE.

 

Wiem, to tak straszliwie poważnie brzmi, a tak naprawdę to taki nasz wentyl. Zawodowo robimy z MM różne rzeczy natomiast chyba obojgu nam brakowało takiego miejsca, żeby spełnić się bardziej twórczo i kreatywnie. Szczerze mówiąc, nie wiem czy ktoś będzie zainteresowany naszymi projektami, czy będzie chciał je kupić. I trochę o tym nie myślę. Na razie jestem prze-szczęśliwa, że tak piękne , w moim osobistym odczuciu :), przedmioty wychodzą spod naszych rąk. 

 

Na razie sprzedajemy wyłącznie przez portal DaWanda [kliknij, żeby przejść do SIMPLICITE BOUTIQUE]. Tam znajdziecie póki co cztery produkty. Jeden z nich – organizer na biurko widzieliście już na blogu i możecie zrobić sobie sami, ale gdyby komuś się nie chciało to może też kupić gotowca. Pozostałe trzy produkty to lampki biurkowe w całości zaprojektowane i wykonane ręcznie przez MM. Jestem niesamowicie z niego dumna i na pewno nie będę pierwszą i jedyną fanką Jego talentu. Takie też mają być pozostałe projekty, które trafią do SIMPLICITE BOUTIQUE – zawsze autorskie projekty i piękne przedmioty :).

 

Malutkie zajawki mogliście już zobaczyć na naszym fejsie i instagramie, a poniżej więcej zdjęć biurkowych lampek. Głupio mi trochę tak Was pytać: a podobają Wam się? Ale kiedy ja naprawdę jestem ciekawa czy się podobają, czy wpisują się w Wasze gusta i wnętrza :). Więc pytam i wdzięczna będę za wszelkie opinie. Te krytyczne również.

 simpliOne_czarna_1

Lampka biurkowa SimpliOne Black Edition

 

simpliOne_czarna_2

 

simpliOne_biała_1

Lampka biurkowa SimpliOne

 

simpliOne_biała_2

 

simpliMini

Lampka biurkowa SimpliMini

 

Podobają się? Zapraszam do butiku! :)

banner-dawanda 

 

Sprawdź Także

0 0 votes
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments