Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Szafa Minimalistki (capsule wardrobe). Październik 2015. Tydzień 3

 

Zapraszam do obejrzenia trzeciego tygodnia jesiennej Szafy Minimalistki w wersji capsule wardrobe. Plus kilka blogowych ogłoszeń drobnych.

 

Przede wszystkim, bardzo Wam dziękuję za niezwykle ciekawą dyskusję pod ostatnim tekstem z cyklu Szafa Minimalistki. Jedna z Czytelniczek – Monika podrzuciła mi genialny pomysł, aby zebrać i opublikować WASZE historie, w jaki sposób Wy zaczęłyście swoją przygodę ze slow fashion lub minimalizmem.

 

Po ogłoszeniu na Facebooku pierwsze historie już do mnie spłynęły i są niesamowicie inspirujące! Pierwsze z nich pojawią się na blogu już w przyszłym tygodniu. Nadal czekam na Wasze maile! Jeśli chciałabyś podzielić się ze mną i pozostałymi historią, w jaki u Ciebie zaczęła się przygoda ze slow fashion lub minimalizmem, napisz do mnie na blog@simplicite.pl, w tytule umieszczając: „Moja historia”. Nie bój się, nie wahaj, porzuć wątpliwości, obawy, nie musisz być literatem, nie opublikuję nigdzie tej historii bez Twojej wyraźnej zgody. Po prostu napisz do mnie, bardzo, bardzo Cię proszę! Z ogromną przyjemnością ją przeczytam, a wybrane historie opublikuję na blogu.

 

Druga kwestia, ponieważ intensyfikuję właśnie pracę na książką, być może wpisy będą się od teraz pojawiały nieco rzadziej. W zamian za to, będę Wam podrzucać linki do starszych, być może nie przeczytanych lub zapomnianych tekstów. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie, książka mnie ogromnie eksploatuje twórczo :).

 

Szafa Minimalistki. Październik 2015. Tydzień 3

 

Pełna lista ubrań wybranych do październikowej szafy znajduje się tutaj → klik

Dla kogoś, kto być może jest tu pierwszy raz przypominam również zasady Szafy Minimalistki w wersji capsule wardrobe oraz generalnie o co chodzi w projekcie Szafa Minimalistki.

 

PONIEDZIAŁEK

 

koszula, spódnica, buty – Zara

sweter – H&M

WTOREK

 

sweter – Zara

jeansy – Mango 

 

ŚRODA

 

koszulka – Zara Boys

spodnie – Mango (podobne)

sztyblety – 7Mil

naszyjnik – vintage

torba – Calvin Klein

PIĄTEK

 

koszulka – Zara Boys

sweter – DIY by Mama

spodnie – Mango (podobne)

sztyblety – 7Mil

 

SOBOTA

 

jeansy – Mango 

sweter – H&M 

sztyblety – Eden

pasek – no name


NIEDZIELA

 

koszulka – Zara Boys

spodnie – Mango (podobne)

sztyblety – 7Mil

szal – Solar

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
46 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments