Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Zapowiedź mojej książki o minimalizmie!

 

Strefa komfortu to takie dziwne miejsce. Z jednej strony przyjemne i przytulne, a z drugiej zbyt długie w niej przebywanie powoduje nieuchronne gnuśnienie i marazm. Gdy kilka miesięcy temu dostałam wiadomość od Wydawnictwa Znak… 

 

w pierwszej chwili pomyślałam, że to pomyłka. Lub spam. Napisanie książki to moje marzenie z dzieciństwa, wpisane rzetelnie na listę marzeń, choć przekonana byłam, że nieprędko uda mi się to marzenie zrealizować.

 

Na bardziej szczegółowy opis wydarzeń rezerwuję sobie czas w przyszłości, dziś chciałabym tylko powiedzieć Wam, że tak, jestem w trakcie pisania książki! Niesamowite, prawda?

 

Szczerze mówiąc, pierwotnie nie chciałam tego ogłaszać do momentu, gdy gotowa książka trafi w moje ręce. Byłam przekonana (i trochę nadal się tego obawiam), że coś pójdzie nie tak, że nie zdołam jej ukończyć, że wydawnictwo się rozmyśli… itd. :) Jednak, pisanie tak bardzo mocno wpływa teraz na moje życie, że nie jestem w stanie trzymać tego w tajemnicy. Podziwiam niezmiernie Asię Glogazę (Autorkę książki „Slow fashion”), która fakt napisania jej trzymała w tajemnicy przed Czytelnikami praktycznie do samego końca :).

 

Dlatego też, okopałam się przed komputerem, zrezygnowałam z większości zobowiązań zawodowych oraz blogowych (kochani, przykro mi, ale nie będzie mnie na Blog Forum Gdańsk) i piszę, piszę, piszę. Jest to niezmiernie trudne doświadczenie dla mnie. Moment, w którym mocno weryfikuję wszystko to, co wiem i czego doświadczyłam. Mierzę się z własnymi lękami (a co, jeśli się nie spodoba i nikt jej nie kupi?) i obawami. Wiem jednak, że nie mogłam sobie pozwolić na odrzucenie takiej możliwości. Niewątpliwie byłaby to decyzja, której mocno bym żałowała. Wiele z Was pyta mnie, jak poradzić sobie z trudem wyjścia ze strefy komfortu? Ot, właśnie tak. W bólu, ale i mam nadzieję, ogromnej na końcu satysfakcji.

 

Trzymajcie proszę za mnie kciuki.

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
91 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments