Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Zapraszam Cię na spotkanie autorskie w Warszawie i online!

Cześć! Ostatnie dwa tygodnie upłynęły mi na podróży do Trójmiasta i chorowaniu, dlatego dziś tylko krótki wpis z zaproszeniem. :) Będzie mi ogromnie miło, jeśli zgodzisz się zajrzeć na wieczór autorski z okazji premiery mojej drugiej książki Odkrywanie mindfulness. Szczerze o medytacji uważności

1 marca 2023 | 19:00-20:30

Big Book Cafe w Warszawie

wstęp wolny

Zaplanowana jest też transmisja online w postaci live na FB @bigbookcafe.

Spotkanie poprowadzi wspaniały dziennikarz Dariusz Bugalski. Jeśli masz ochotę na przedsmak, poniżej link do rozmowy, którą Pan Dariusz przeprowadził ze mną i Małgosią Jakubczak, współautorką książki, w ramach swojego podcastu.

Przed każdym tego typu spotkaniem czy warsztatem łapię lekką tremę, że nikt się nie pojawi i będziemy mówić do pustej sali więc jeśli się wybierasz, daj mi proszę znać, będę spokojniejsza. :)

Widzimy się? :)

Książka Odkrywanie mindfulness jest dostępna do zamówienia, oczywiście:

Sprawdź Także

5 1 vote
Article Rating
Powiadomienia
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa

Nie, nie pojadę. Za daleko dla mnie. Ale z całą pewnością będę obecna online. Zapisane w kalendarzu. Pozdrawiam ciepło Ewa

Eliza

Hej, w Big Book’u sala nigdy nie jest pusta. Mogę się obawiać, żebym się zmieściła. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie – mam nadzieję! – to widzimy się 1.03 :)

Patrunia

Będę! :D

Aga

Przesłuchałam spotkanie wczoraj wieczorem, było dostępne bez logowania się na fejsa, którego nie mam, pod podanym przez Ciebie linkiem. Dziękuję :))

Mam pytanie, a właściwie prośbę. Czy mogłabyś opowiedzieć o swoich doświadczeniach z body scan?