Darmowe
planery, e-booki...

Podziel się:

Darmowe
planery, e-booki...

Czas na przerwę

 

Kto jest ze mną na blogu dłużej, doskonale wie, że regularnie (mniej więcej dwa razy do roku) robię sobie blogowe przerwy. W tym roku i tak długo dałam radę, mamy już czerwiec ;). Dlaczego?

 

Ostatnie dwa miesiące były dla mnie czasem wytężonej pracy. Poza blogiem prowadzę dwie firmy, w jednej z nich przeprowadziliśmy z MM poważne zmiany organizacyjne, co wymagało wiele wysiłku. Równolegle mocno pracowałam nad książką, która jest w fazie ostatniej korekty, projektowania okładki, składu, planowania działań promocyjnych itp. 

 

Na blogu również wiele się zdarzyło. Intensywnie pracowaliśmy nad:

  • projektem interaktywnej ubraniowej gry Slow Fashion Sudoku,
  • pokazaliśmy efekty małego domowego remontu,
  • napisałam kilka chętnie czytanych i z ochotą komentowanych tekstów,
  • przeprowadziłam warsztaty w trakcie Blog Conference Poznań,
  • wzięłam udział w panelu dyskusyjnym,
  • a zaraz potem wyjechałam na chwilę do Włoch.

 

To wszystko dało mi ogrom satysfakcji, ale i pochłonęło równie wiele mojej energii. Bilans energetyczny trzeba kiedyś wyrównać i to jest dla mnie właśnie ten moment. Jak doskonale wiecie, slow life wcale nie polega na życiu w ślimaczym tempie, ale na odnalezieniu niezbędnego balansu i harmonii w tym, co robimy i w tym, kim jesteśmy.

 

Podjęłam więc decyzję o chwilowym ograniczeniu działań i aktywności na blogu. Potrzebuję przerwy, świeżości, odpoczynku, zmiany perspektywy. Kolejny tekst pojawi się najwcześniej za tydzień, w niedzielę, a może nawet w kolejną środę. Zabiorę Was w podróż do Włoch, uraczę przepyszną kawą, pokażę okładkę mojej książki (śliczna jest!) i zapowiedź Szafy Minimalistki na lato. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę przerwę i nie znikniecie zupełnie. Nadal będę obecna na Facebooku, gdzie będę wrzucać nieco starsze, może już zapomniane, blogowe teksty i z pewnością na Instagramie, który bardzo, bardzo lubię.

 


Wejdź na InstagramWejdź na Facebook’a


 

Tymczasem zostawiam Was z podsumowaniem ostatnich blogowych tekstów:

 

jak-przestac-sie-martwic-2

 

Jak przestać się martwić? – Problem: obsesyjne zamartwianie się. Rozwiązanie: w tekście. Proste i skuteczne.

 

 

 

biurowa-capsule-wardobe-lato-21 

Jak ubierać się do pracy latem? – Zero truizmów, samo doświadczenie z wielu lat pracy m.in. w korporacji. Plus wyjątkowy poradnik zakupowy – gotowa biurowa capsule wardrobe na lato.

 

 

minimalizm-w-praktyce-aspiracje 

Minimalizm w praktyce. O aspiracjach – Inspiracja a aspiracja. Potrzeba bycia docenionym. Budowanie wizerunku poprzez rzeczy. Czy wymarzony styl życia można sobie kupić?

 

 

biblioteczka-simplicite-maj 

Z majowej biblioteczki Simplicite – Trzy książki godne polecenia. Trzy teksty, przy których warto się zatrzymać. Plus jeden materiał do posłuchania. I jedno ogłoszenie.

 

 

ile kosztuja ubrania simplicite 3 

Ubranie jako inwestycja? – Ile Polacy wydają na ubrania? Ile ja wydaję na ubrania? Ile naprawdę kosztują ubrania? Czy ubrania damskie są droższe, niż męskie? W końcu, czy powinniśmy traktować ubranie jako inwestycję? 

 

 

(Prawie) 50 rzeczy, których możesz się pozbyć od razu 

(Prawie) 50 rzeczy, których możesz się pozbyć od razu – lista prawie 50 rzeczy, których można się pozbyć bez zbędnego zastanawiania się plus drugie tyle w komentarzach.

 

 

Życzę Wam spokojnego tygodnia i do przeczytania po przerwie!

Sprawdź Także

Powiadomienia
Powiadom o
guest
35 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments